Okulda bana sataşan çocuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dtroyer45

Üye
13 Eki 2015
108
1
kardeş uyarma çocugu tek bulduğunda dövebiliyorsan ağzını yüzünü kır acıma! arkadanda hiçmi biri yok büyüklerden eğer başka kişilerle tanıdıgın büyüğüne söyle zaten ondan sonra yemez karışmaya

serhannb

Üye
1 Tem 2015
63
0
Tek yapman gereken şey ani bir refleks mesela sana dokunacağı sırada kolunu al ve çevir sadece bunu yapman yetecektir benim tavsiyem kalabalık bi yer olması şöyle açıklayım kafamdakini sana kardeşim

Bir kız vardır ve aramız iyidir ama kız beklemediğimiz bir anda beklemediğimiz bi şey söyler afedersiniz bok yemiş gibi ortada kalırız dimi ?
Bence o arkadaşda senden ani bir tepki alınca bok gibi ortada kalacaktır he olur ya karşılık verirse haklı olduğunu unutma ve hakkını savun

HackManTurk

Katılımcı Üye
20 May 2016
414
0
C:/
valla moruk bana 8. sınıfda olmusdu bu benim bi arkadaş vardı 18 yaşında ama cok iyi aramız hep onunla takılıyom dedim bi el at dedim gitti pandıkledi cocugu dediki bidaha yaparsan delerim kıcını dedi dahada bulasmadı bana

LahmacunBey

Uzman üye
30 Tem 2016
1,582
3
Fırın
neden onun yaptıklarının aynısını yapmayı denemiyosun mademki dostumuz empati kuramıyor sen ona yaşat öyleyse belki oda sıkılacaktır :)

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
valla moruk bana 8. sınıfda olmusdu bu benim bi arkadaş vardı 18 yaşında ama cok iyi aramız hep onunla takılıyom dedim bi el at dedim gitti pandıkledi cocugu dediki bidaha yaparsan delerim kıcını dedi dahada bulasmadı bana

Burada her şey lafla olmuyor malesef bro.Ben adamları tehdit etsem bile adamlar benden korkmaz.Hele bir tane ayı var okulda şekil şukul dolaşıyor sinir oluyorum :D

12 Ara 2015
96
0
Böyle çocuklarla çok karşılaştım bunlar genelde okumaz tek yaptıkları haytalık ve insanları gıcık etmek sana sataştıklarında bi dikleniceksin gerekirse sövüceksin 1-2 yumruk atacaksaın bir daha sana sataşabiliyolarmı tarafımca denendi ama ben kafa atmıştım birine :D

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Bak şimdi okul çıkışı bir patlak top buluyosun içine taş dolduruyosun :D Birader atarmısın de bayağı uzağa geç bak bakalım sana bidaha bulaşabiliyomu :D

12 Ara 2015
96
0
Sözle fln konuşacam diyosunda dalga geçerler söz anlamazlar anladıgı dilden konuşacaksın sınıfın icinde bağıra bağıra söveceksin ezdirme kendini

Hackeran

Üye
18 Tem 2016
72
0
ya müdür yardımcısına git olayı anlat hocam gözünü korkutun de yaparlar. bi daha bişey yapmaz sınıf hocaasına gitme hocanın ona karşı olumlu en ufak tepkisinde tekrar güvenini kazanıp sana tekrar sataşır yada PashaReyizin dedigi gibi bende kalıbımı basarım dediği gibi yaparsan sana bir daha bulaşmaz.

crjx0n

Katılımcı Üye
9 May 2013
258
0
Türkiye
valla kardeş bana'da aynı şeyler oluyor ama dövdüğüm zaman akıllanyır dayı dayı diye geliyorlar

sesini çıkar küçük görmesinler ne yapıyorsa aynısını yap yanına geldiği zaman ensesinin kütüğü bir tane vur bişey diyemez az'da sen ez onu

keserimsekerim

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
306
0
Sana birsey yaptiklarinda hic tepki verme yuzlerine bile bakma takma yani bakacaklar senden tepki kendi kendi az daha yapacaklar sonra birakacaklardir ama hala birakmazsa kendini ezdirme yani dayak yesen bile kendini ispatlamis olursun[ birine kafayi gom kansin hic takma yuru git] son care

Nistagmus

Katılımcı Üye
26 Haz 2016
559
0
Dünya
aynen bende lise 2 okuyorum ilk başladrda biizm sınıfta bi çocuk vardı çocuğa çok aranıyoduk bizi hiç siklemiyodu sg fln diyodu şimdi çocuğa kimse dokunmuyo sen cevap verdikçe o devam eder bırak rezil olsun

dark15s15

Katılımcı Üye
25 Ağu 2008
314
2
sinop civarında oturuyorsan ulaş bana hallederiz hangi dilden anlıyorsa ondan konuşuruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.