Okulda Kavgaya Davet Edildim Taktik Hareket vs. Önericek varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mert5534

Katılımcı Üye
7 Şub 2012
703
0
İstanbul
Okulda Kavgaya Davet Edildim Taktik Hareket vs. Önericek varmı evet arkadaşlar bu işleri pek bilmem kavga çok az ettim oda ağızlı burunlu değil çocuk biraz havalı şimdi gitmesem kavgaya korktu kaçtı diye ismim çıkcak bana hareket taktik vs verebilcek olan varmı?

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Hayalarına diz at gırtlağına sert bir yumruk çak tamamdır ama yumruğu gırtlağa alttan bindir apargat atar gibi ama yumruk kemiklerin denkgelsin gırtlağa özen göster rakip acıdan kıvranırken sende kafasını ez üst üste ez baktın hafif kalkıyor suratının ortasına sert bir tekme at dahada karşılık verecek cesaret bulamaz

Son düzenleme:

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
tht olarak yardım edelim o zaman:D adamın beynine keylogger at kavga ederken ilk önceden yaptığı hareketleri bilirsin:secret

ByGr

Üye
18 Nis 2012
178
0
Korktuğunu belli etme üstüne gelirler :D Yüzüne tükür ve anında burnuna bi yumruk at , zaten sert vurabildiysen adam acıdan kıvranır :D yok olmadımı adam ayılmadan dizine bi tekme at :D Eğer çok zorlayacak gibiysse hayalarına çak dizini parçala onu raki :D

etter

Katılımcı Üye
4 Şub 2012
301
0
direk kafayı göm sonra bir daha göm bitti :) sonra karnına bir yumruk diz arkasına tekme adam yerde sonra ne yaparsın bilmem aslında adam toplayacaksın

Sexy Bitch

Yeni üye
27 Nis 2012
3
0
Kafayı gömmeyi dene , korkma tüm gücünle asıl tüm gücüle asılmassan bulduramassın. Yapamassan gırtlaya yerleştir bi tane. Sen gırtlığa vurunca yere yapışcak yerde tekmele bırak git :D Saten sana karşılık veremiycek+Kendinede fazla güvenme derim :D

Kişisel sorunlar + Bi bitmediniz.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
24
Kafayı gömmeyi dene , korkma tüm gücünle asıl tüm gücüle asılmassan bulduramassın. Yapamassan gırtlaya yerleştir bi tane. Sen gırtlığa vurunca yere yapışcak yerde tekmele bırak git :D Saten sana karşılık veremiycek+Kendinede fazla güvenme derim :D

Kişisel sorunlar + Bi bitmediniz.

bakın zaten konu kurallara aykırı, birde arkadaşı böyle yönlendirip insanların hayatına zarar vermelerine mahal vermeyin, gırtlağa yapılan yerinde bir darbe kişiyi öldürür (nefes borusu ve karotis(şah) damarı boyun bölgesinde olduğu için bu bölgelere net vuruşlar ölüme sebep olur.)

konu yeri burası olmadığı için, lütfen daha fazla konuyu güncellemeyin yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara engel olmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.