Çözüldü Okulda Konferens Salonunda Projeksiyon Hacklendi! (Yardım)

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
Arkadaşlar bugün okulun konferans salonunda seminer vardı, projeksiyon açıktı ve hocaların arkasındaki ekrana goruntu gıdıyordu.

Bir öğrenci, telefonundan Projeksiyonu kapattı ve görüntü arkadanda gitti? bunu nasıl yaptı program mı var acaba değerli yorumlarınızı beklıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

byhack67800

Yeni üye
13 Ara 2015
42
0
kardeş o kızılötesi özelligi olan bir telefon s4mini var bende ondada var s4.s5 note 3 den sonra olanalr note 5 deyok aynısı bende yapıyorum televızyon projeksiyon felan

lckdora

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
851
0
@root/system
kardeş o kızılötesi özelligi olan bir telefon s4mini var bende ondada var s4.s5 note 3 den sonra olanalr note 5 deyok aynısı bende yapıyorum televızyon projeksiyon felan

Note 4 kullanıyorum program yüklenıyormu

Lg G3 Telefonların Orjinalinde Bulunmakta. Televizyon , Klima , Projeksiyon , Ses Sistemleri Vs.. Kapatabiliyor Değişterebiliyor

Note 4 kullanıyorum reis program yükleniyormu acaba bilgin var mı? Sanırsam çocugun telefonu lg marka idi.

Screen Morning mi kullanmış?

bilmiyorum :) öğrenmeye calısıyorum :D

BadBoy10

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,173
1
Bilinmiyor
Nasıl?

Kullanımını anlatırmısın acaba? Screen Morning bendede var durum çubugunda fakat ınternetı actıktan sonra onu nasıl halledicem?

Evdeki Televizyonu Kendi Wifi ne bağla ve Onunla Youtube ye filan Gir Ve Sonra çık ve Telden SM yi aç ve Orda Intercratif gibi bişi gelecek ona Baş Ve Müzik resim Veya Video Açtığın Zman Ordada Aynısı Gözükecek

TURKSTFN

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2013
23,056
1
G3 gibi kumanda özelliği olan telefonlardan yapılabilecek bisey. Teknoloji mağazalarının önünden geçerken televizyonları kapatabilirsiniz

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Telefonun üst tarafında siyah bir yer olur aynı televizyon kumandasının ışınının çıktığı yer gibi.

Böyle olan telefonlarda o özellk mevcut.

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Lg telefonumda lise de yapardık hatta kendin kumanda oluşturabiliyorsun. Son senemde akıllı tahtalar geliği zaman kumandasını okuttum akıllı tahtada ses açma ses kısma işlemini bile yapıyordum. Kızılötesi olması gerekiyor telefon quick remote ile yapılıyor bu durum fakat telefonda kızıl ötesi mevcut ise "peel smart remote" ile de yapabilirsiniz. Bunu engellemek için yapabileceğiniz tek şey projeksiyonun alıcı kısmını kapatmak olur telefonları toplamak da çözüm tabii :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.