Okuldaki bilgisayarları izlemek olan biteni görmek?

by gizlii

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
266
4
çanakkale
okuldaki bilgisayarları nasıl izleyebilirim? aklıma keylogger felan geldi zaten okulun bilgisayarlarına virüs girmiş virüs programı güvenlik duvarı kapalı. not defterine trojen kodu yazıp bilgisayara atsam mailime felan gelirmi?bide not defterine trojen kodunu nasıl yazcagız kodları bilmiyorum yardım edebilecek warmı.

hacker11548

Uzman üye
24 Haz 2015
1,131
24
İstanbul
kardeşim şöyle yapmanı tercih ederim. trojan at ama şöyle yap. ya o bilgisayarın wifi gir yada sen telden aç o bilgisayardan o wifi girsin. sonra trojan at ve o wifi den sız. eğer kendi evindeki wifiyle yaparsan belki yakalanırsın ama okulun wifi yada kendi telefondaki kablosuz wifi açıp ordan yaparsan çakmaz, çaksada yakalanmaz.. ayrıca çakarsa anlar çıkarsın.. oradan uzaklaşınca nereden bilecekler yani :)

by gizlii

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
266
4
çanakkale
kardeşim şöyle yapmanı tercih ederim. trojan at ama şöyle yap. ya o bilgisayarın wifi gir yada sen telden aç o bilgisayardan o wifi girsin. sonra trojan at ve o wifi den sız. eğer kendi evindeki wifiyle yaparsan belki yakalanırsın ama okulun wifi yada kendi telefondaki kablosuz wifi açıp ordan yaparsan çakmaz, çaksada yakalanmaz.. ayrıca çakarsa anlar çıkarsın.. oradan uzaklaşınca nereden bilecekler yani :)

çok karışık yazmışşın hiç bişey anlamadım..:(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.