Okuldan bıktım artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReLaXT

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
268
0
Adana
Cidden artık çok sıktı günlük 8 saat ders işliyoruz okula otobüsle gidip otobüsle geliyorum 8:30 dan 15:30 a kadar ders işliyoruz eve zaten 16:00 gibi varıyorum geriye 7 saatim kalıyor uyuyorum yine aynı döngü cidden hayattan bıktım artık intihar edip kurtulasım var hep ders hep ders sürekli ders Okulada hiç ısınamıyorum Nakil aldıracagım nakiller durdu diyorlar.

MenaR

Katılımcı Üye
20 Şub 2012
535
0
Cidden artık çok sıktı günlük 8 saat ders işliyoruz okula otobüsle gidip otobüsle geliyorum 8:30 dan 15:30 a kadar ders işliyoruz eve zaten 16:00 gibi varıyorum geriye 7 saatim kalıyor uyuyorum yine aynı döngü cidden hayattan bıktım artık intihar edip kurtulasım var hep ders hep ders sürekli ders Okulada hiç ısınamıyorum Nakil aldıracagım nakiller durdu diyorlar.

Kardeşim hedefin olmazsa daha çok bunalırsın. Kendine hedef koy üniversite için. Meslek hedefi koy. Üniversite 4 üm okul bi sene uzayacak büyük ihtimal. İki senedir bıktım diyorum ama sürüne sürüne illa ki okuyorsun. :)

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Dostum Çözüm İntihar Olsaydı Türkiyedeki Bütün 11.Sınıflar İntihar ederdi bende dahil ben napıyım haftanın 4 günü saat 08:15'ten 17:00'a kadar

ByBaggins

Kıdemli Üye
2 May 2016
2,347
1
Biz oynayarak gidiyoruz sanki :trl Şaka maka bende bıktım. Üstelik ben okulda 8 saat işliyorum okuldan çıkıp direk kursa gidiyorum. Orda da beş saat. Saat sabah 6 da evden çıkıyorum 7 de eve geri dönüyorum. :(

TheLoR

Yeni üye
26 Ara 2015
35
0
meslek lisesinde okudum günde 10 saat dersimiz vardı 1 kere bile şikayet etmemişimdir.

ayrıca nakiller falan durmadı devam ediyor.

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Konuyu açan kişinin yazdıkları haricinde kimsenin yorumunu vs. okuyamadım, lise'ye başlamış yada 2.sınıfa geçmiş olsan gerek ama sana klasik gelecek belki bu sözlerim yada işine gelmeyip okumayacaksın :) lise'de benim 1 günde 12 dersim vardı bunların geneli aynı dersler olduğu içinde blog mantığı vardı bizde birde mesela 6 ders hiç ara vermeksizin ders yapardık bi öğlen aramız olurdu 30dk ondada ne yapabilirsen artık sınıfa geri dön tekrar ara vermeden ders yap, benim lise hayatım sabah 7:30 ile 18:30 arasında geçti gitti sosyal hayat desen hafta sonraları onun haricinde zaman bulamıyordun, sınavlar desen derslerim genel olarak iyiydi ama sınavlar için sabahladığım dahi olmuştur, [ şimdi diceksin bunları anlattın peki noldu ? ] güzel bi üniversite kazandım ve Yazılım okudum, hani derlerya günü gelince o günleri düşünüp güleceksin haah işte o durum o kadar zorluktan sonra güzel bir yerlerde olunca gülüp geçiyorsun,

Hayatta herşeyin bir zorluğu olacaktır, bu da senin zorluğu o zorluğu aşmak senin elinde ilerdeki hedeflerine ulaşmak istiyorsan ki istiyorsundur bu zorlukları tek tek aşmalısın ki hayatında buna göre şekillensin :)

Hadi Hakkında hayırlısı olsun Kitap yazdım resmen ama okuyacağını umut ediyorum, Hayatında Başarılar dilerim

harunreyiz

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
361
0

sabah 6:30 kalkıyorum günlük 10 saat ders 3er dakika teneffüs. bide böyle düşün

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Çok uzadı konu...
siz okuldan bıktım diyorsunuz belki, ancak doğuda pek çok çocuk okula gitmek için varını yoğunu seferber ediyor. Okumak için soğukta tir tir titreyerek tezek sobalı sınıflarda ders işliyorlar ve bu eğitim sisteminde sen de aynı sınava gireceksin o da aynı sınava girecek.
Senin yaşadığın hayatı yaşamak isteyenler var. Haline şükret...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.