Okullarin itiraf sayfalari hk

tcomerfurkan

Yeni üye
9 Ara 2017
19
0
Bildigimiz gibi instagram uzerinden cogu okulun itiraf sayfasi okuldaki kisi yada kişilerce açılmakta
Bunlarin adminlerini bulmak icin bir sosyal muhendislik senaryosu önerirmisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

thtZulfikar

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
861
0
her 2 - 3 günde 1 resim at 2 -3k takipçi kas selam nasılsın tanışma ayağına veya selam lafını yemezse ilk olarak bir şeyi itiraf et öyle başla konuya kesin yer :) başarılar.

h6lil

Üye
13 Ocak 2018
160
0
Adana
Önce bir hesap lazım işte hangi okulsa biyografiye o okulu yaz sonra hesabı takip et hesabına yabancı gözüyle bak emin olduktan sonra da mesaj at işte muhabbeti kur sonra adminlik iste,benim taktiğim bu kendim denediğim için atıyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.