Okuma kitabı önerisi istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Tem 2015
242
1
Bilecik
arkadaşlar ben hayatımda bir okuma kitabı bitirmiş birisi değilim daha doğrusu hiç kitap bitirmiş birisi değilim sıkılıyorum hemen ama karar verdim okuyup bitiricem sizden ricam bana başlangıç için kitap önermeniz benim aklımda şuan beyaz zambaklar ülkesinde kitabı var onu kesin okuyacağım
başka önerisi olan varsa sevinirim şimdiden yorumlarınız için teşekkürler :)

Acemi Emre

Üye
24 Haz 2016
60
0
Tanrı Dağı
kardeşim benim eski sosyal hocamın yazdığı bir kitap var, adı Bozkırın Savaşçısı. (Kutlu Altay Kocaova'nın kitabıdır kendisi) ben bu kitabı 4 kere bitirdim hala da okurum çok güzel bir kitaptır böyle Bozkır'ın Özlemi'ni mi anlarsın diyeyim Eski Türk'leri (yani atalarımızı) mı anlarsın diyeyim çok güzel bir kitap :)

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
kardeşim benim eski sosyal hocamın yazdığı bir kitap var, adı Bozkırın Savaşçısı. (Kutlu Altay Kocaova'nın kitabıdır kendisi) ben bu kitabı 4 kere bitirdim hala da okurum çok güzel bir kitaptır böyle Bozkır'ın Özlemi'ni mi anlarsın diyeyim Eski Türk'leri (yani atalarımızı) mı anlarsın diyeyim çok güzel bir kitap :)

bunu da listeme ekliyorum teşekkür ederim internetten üstü kapalı baktım güzel kitaba benziyor

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhabalar ,

Ben Daha 7 Yaşımdayken Ablam Bir Kitap Okurdu.Adı "One Day" İdi.Okumanızı Tavsiye Ederim.İyi Forumlar... Aşk Ve Romantizim :)

Teouique

Katılımcı Üye
7 Kas 2015
744
0
Sıfır - Tunç kılınç efsane bir kitaptır ayrıca kitap önerileri için
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=DeLny1x-wZA&index=41&list=PLaKLxbauAT7FEqW8DIr7tatU9WCG75yQY[/ame]

Barış özcanın oku adlı playlistine bakmanızı tavsıye ederim :)

Acemi Emre

Üye
24 Haz 2016
60
0
Tanrı Dağı
kardeşim yüzüklerin efendisi serisi olur, açlık oyunları serisi olur, labirent serisi olur (eğer fantastik türünü seviyorsan tabii ) :D bu arada Teoqiue THT'nin başka e-spor takımı var mı ya iyi oyun oynarım :)

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
kardeşim yüzüklerin efendisi serisi olur, açlık oyunları serisi olur, labirent serisi olur (eğer fantastik türünü seviyorsan tabii ) :D bu arada Teoqiue THT'nin başka e-spor takımı var mı ya iyi oyun oynarım :)
başlangıç için onların iyi olacağını sanmıyorum çok kalın olunca okuma isteğim kaçıyo :D
şimdi bozkırın savaşçıları ve beyaz zambaklar ülkesinde kitaplarıyla başlıycam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.