Okumadan Önce Arkana Bak

LockerLochart

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
864
0
Konya
1-) İnsanları İslamiyetten soğutucu bir hikaye.

2-) Gerçek hayat bu kadar kolay değil.Dualarla hiçbirşey düzelmez, sen birşeyi düzeltmedikten sonra. Yoksa mucizedir sadece dua ederek birşeylerin düzelmesi.Önce yap sonra tevekkül et.

3-)Onların da işi yok insanlarla uğraşacaklar dimi. Onlar da bizim gibi canlı,hayatları var. Dışlamayın kucaklayın.

4-)Boşa geçen 9 dakikama sebep oldun hakkımı helal etmiyorum.

Kardeşim Allah (c.c.) istedikce olmayacak şey yok dualara inancın senin bilecegin iş bizim inancımız sonsuz

İkincisi durup dururken birşey yapmazlar zaten hikâyenin başında bi kadın olayı var orda birşeyler olmuş gibi

Ayrıca kimse sana oku demedi o 9 dakika sana ait

Turkish Blood

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
699
0
Kernel Panic
hocam yanlış anlamazsan sana bi tavsiyede bulunumak istiyorum sen bunu sonunda da belirttiğin gibi bi siteden alıntı yapmışsın ve normal olarak o sitede okumuşsun gelelim benim tavsiyeme dikkat ettiysen bu hikayenin içinde arapça ve ibranice kelimeler var ( yanlış bilmiyosam ) bunları da okumuş oldun dikkat et bilmediğin şeyi okuma nasıl bazı hackerler istedikleri virüsleri trojanları programların dosyaların içine saklayıp sana bulaştırıyorsa bu da öyle bişey bilmediğin bu kelimeleri okumak sana musallat olunmasına yada rahatsızlık verici şeyleri yaşamana sebep olabilir kötü niyetli insanlar kendi menfaatleri için böyle girişimlerde bulunabiliyor anlayışın için şimdiden teşekkürler bir de sende bişeyler gördüysen bunun sebebi de bu kelimeler olabilir

ByJass

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
454
0
GökYüzü
hocam yanlış anlamazsan sana bi tavsiyede bulunumak istiyorum sen bunu sonunda da belirttiğin gibi bi siteden alıntı yapmışsın ve normal olarak o sitede okumuşsun gelelim benim tavsiyeme dikkat ettiysen bu hikayenin içinde arapça ve ibranice kelimeler var ( yanlış bilmiyosam ) bunları da okumuş oldun dikkat et bilmediğin şeyi okuma nasıl bazı hackerler istedikleri virüsleri trojanları programların dosyaların içine saklayıp sana bulaştırıyorsa bu da öyle bişey bilmediğin bu kelimeleri okumak sana musallat olunmasına yada rahatsızlık verici şeyleri yaşamana sebep olabilir kötü niyetli insanlar kendi menfaatleri için böyle girişimlerde bulunabiliyor anlayışın için şimdiden teşekkürler bir de sende bişeyler gördüysen bunun sebebi de bu kelimeler olabilir

UDY 'ler Okusun Eğer Rahatsız Edici Birşey Varsaki Kaldırsınlar Benim Yetkim Yok Kaldırmaya Bu Yazının Kaynagini özelden attım güveenilmeyen bir site değil yani :)

Turkish Blood

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
699
0
Kernel Panic
yok hayır beni yanlış anlama ben senin bi hatan olduğunu veya bu yadığının içinde geçen kelimelerin kötü anlamlar içerdiğini söylemiyorum aksine bu kelimeler koruyucu olarak kullanan kelimeler konuyu kaldırmanı da itemiyorum benim istediğim sana veya senin gibi arkadaşlarıma bilgi vermek dikkatli olmalarını sağlamak sen sadece bu tarz metinleri okurken bilmediğin kelimeleri okumadan geç bu bana yeter :D bende bu işlerle uğraşmıştım zamanında biraz bilgim var :)

Ali Han

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
705
2
Birçok hikaye gördüm fakat gördüklerim beni hayrete düşürdü. Nasıl olur da görmedikleri ve yaşamadıkları olayları korkmadan hikayeleştirirler ? diye ...

Gerçek bir olaya tanık olmak isteyenler okusunlar,

Ben 21 yaşındayım. Son 6 senedir yaşadıkalarıma burada kimsenin tahamül edebileceğine inanmıyorum. Ben bekar biriyim aslında bekar değilim sadece bir insan yok hayatımda...

Ciddi şekilde dinleyecek arkadaşlar sizlere uyarım var. Korkak olanalar bu kısımdan sonra başka bir sekmede başka bir şey okusun.
10dk dır aşağıya inmedim :D

ByJass

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
454
0
GökYüzü
yok hayır beni yanlış anlama ben senin bi hatan olduğunu veya bu yadığının içinde geçen kelimelerin kötü anlamlar içerdiğini söylemiyorum aksine bu kelimeler koruyucu olarak kullanan kelimeler konuyu kaldırmanı da itemiyorum benim istediğim sana veya senin gibi arkadaşlarıma bilgi vermek dikkatli olmalarını sağlamak sen sadece bu tarz metinleri okurken bilmediğin kelimeleri okumadan geç bu bana yeter :D bende bu işlerle uğraşmıştım zamanında biraz bilgim var :)

Anladım Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.