Öldükten 3 saat sonra kabirden cikarilan ceset (Kabir azabimi) +18

__EsCobAR__18

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
288
10
adsz5fo.jpg
Arkadaslar verildiyse ozur dilerim baktim ama goremedim...

Fotoĝrafta Ommanın devlet hastanesinde ölen 18 yaşlı gencin resmi. Gencin cesedi gömüldükten sonra üç saat sonra babasının talebi üzerine kabirden geri çıkarılmıştı. Hastanede vefat eden genç aynı gün hoca tarafından yıkanmış* cenaze kılınıp defnedilmişti. Görgü tanıkların* akrabaların ve doktorların ifadelerine göre genç siyah saçlı* hiç bir yerinde kırık* dövülme veya işkence yeri olmadıĝı şekilde defnedilldiĝini ifade ediyorlar. Fakat gömüldükten üç saat sonra babası doktorların oĝlunun ölüme sebep olan dianoza şüphe eder ve oĝlunun kabirden çıkartılıp otopsi yapılmasına talep etmişti.
21sm2.jpg


Üç saat önce defnedilen genç çıkarıldıktan sonra* onu gören aile fertleri ve tüm akrabaları şok olmuşlar. Çünkü kabire koydukları genç idi* fakat üç saat sonra önlerinde yatan saçları bem-beyaz olan* sanki çok ihtiyar bir insanın cesedi idi. Saçları beyaz* bütün bedenine inanılmaz seviyede işkence ve azab vermenin izleri bulunuyordu. Ellerin* kolların ve ayakların kemikleri kırık vaziyette. Kaburga kemikleri kırık ve bedenin içeresine inanılmaz bir şiddetle basık durumdaydılar. Bütün bedeni ve yüzü yekpare bir morluk hale gelmişti. Kurtuluşu artık ummayan ve sonsuz acıya mazhar olduĝu açık gözlerinden ve kurumuş kandan gencin inanılmaz bir işkenceye tutulduĝunu gösteriyor
34ul.jpg


Ölen gencin akrabaları İslam âlimlere yöneldiler. Onlar da durumu öĝrendikten sonra* hepsi dilbirliĝi ile Kabir azabının ibretli bir örneĝin olduĝunu ifade ettiler.
 

bybybylahana

Katılımcı Üye
9 Eyl 2006
454
9
119
konya
bu konu ve fotoğraf bi çok sitede yer aldı ama son noktayı kanal7 haber web sayfası koydu ve bu adamın amerikada ki nevada çölünde öldürüldüğü ve yaklaşık 2 hafta dışarda gezdiği tesadüfen devriye arabasının bulduğunu doğruladı kardeşlerim....azab gerçektir YÜCE RABBIN azabından sakınırım...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.