Öldürülen teröristlerin 7'sinin kimliği

|FReeStyle!|

Uzman üye
6 Tem 2010
1,032
0
Balıkesir
Öldürülen teröristlerin 7'sinin kimliği
Kimlikleri açıklanan teröristlerin doğum yerleri terör örgütüne kimlerin hakim olduğunu ortaya koydu. 7 teröristten sadece ikisi Türkiye doğumlu çıktı.

Terör örgütüne yakınlığı ile bilinen internet sitesi öldürülen 7 teröristin kimliklerini açıkladı.

Kimliği açıklanan 7 teröristten sadece 2'si Türkiye doğumlu. Diğer 5 teröristten 3'ü İran 2'si de Suriye doğumlu. Terör örgütünün Türkiye'deki halk desteğinin bitme noktasına geldiği ortaya çıktı.

Hem KCK operasyonları ile hem de askeri operasyonlarla köşeye sıkışan örgütün eleman ihtiyacını İran ve Suriye'den sağladığı anlaşıldı. Bahoz kod adlı Suriyeli terörist Fehman Hüseyin'in ( Nusayri - Kürt değil) örgüt içindeki etkinliği de bu durumu teyit eden bir durum.

İŞTE ÖLDÜRÜLEN O TERÖRSİTLER VE DOĞUM YERLERİ:

*1989 İran doğumlu, 2008 katılımlı, Agit Rojhilat kod adlı Rahim Yusuf

*1987 Diyarbakır doğumlu, 2005 Mardin katılımlı, Kamuran Serbest kod adlı Zeki Savgın

*1985 İran doğumlu, 2007 katılımlı, Kani Urmiye kod adlı Muhammed Hatemi

*1988 Suriye doğumlu, 2007 katılımlı, Rojhat Artêş kod adlı Ciwan Keçel

*1990 İran doğumlu, 2006 katılımlı, Serdar Berxwedan kod adlı Numan Temoyi

*1990 İran doğumlu, 2007 katılımlı, Viyan Tolhildan kod adlı Pervane Delayi

*1988 Van doğumlu 2008 katılımlı, Zinar Xeribo kod adlı Erhan Sucai
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.