Ölü gösterebilir mi

Bilinmez45

Üye
18 Nis 2022
180
33
Beyler bizim sınıfta birkaç panel kullanan "hackerlar" var ve bunlara ben dedim ki bilgilerimizi öğrendin bununla napabilirsin(bide buna para vermişler) seni ölü gösteririm dedi,anlatmaya çalıştım anlamadı yada ben anlamadım,birisi varsa sadece şunu söyleyebilirmi,gösterebilir/gösteremez ve lütfen gösteremezse nedeniyle birlikte söyleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Beyler bizim sınıfta birkaç p@n€1 kullanan "hackerlar" var ve bunlara ben dedim ki bilgilerimizi öğrendin bununla napabilirsin(bide buna para vermişler) seni ölü gösteririm dedi,anlatmaya çalıştım anlamadı yada ben anlamadım,birisi varsa sadece şunu söyleyebilirmi,gösterebilir/gösteremez ve lütfen gösteremezse nedeniyle birlikte söyleyin
Degerli uye

Bu dediginiz sahis bir lamerdir zaten herkesde olan panele insanlari korkutmaya calisiyorlar tek yapa bilecekleri infonuzu cikarmakdir

hickimsede kimseyi olu gosteremez Sadece Devlet Yapa bilir :D

CH

Asistan Moderatör
28 Ocak 2019
1,540
721
Kaer Morhen
Merhaba, konunun derinine inmek gerek. Misal e-okul dan devamsızlık silinebiliyor. Ama nasıl ? Mebbis panelleri ile. Eğer nüfus paneline erişim sağlanmış ise gösterebilir.

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,129
569
Belirsiz
Beyler bizim sınıfta birkaç panel kullanan "hackerlar" var ve bunlara ben dedim ki bilgilerimizi öğrendin bununla napabilirsin(bide buna para vermişler) seni ölü gösteririm dedi,anlatmaya çalıştım anlamadı yada ben anlamadım,birisi varsa sadece şunu söyleyebilirmi,gösterebilir/gösteremez ve lütfen gösteremezse nedeniyle birlikte söyleyin
Yok şehit gösterme yok ölü gösterme yok hiç doğmamış gösterme falan fistan bunların hepsi yalandan ibaret hiçbişey yapamazlar

Kuara

Üye
28 May 2023
133
62
Turan
panel kullanan hacker olmaz. 15-20tl satılıyor paneller. Hastane dataları da var korona,kanser teşhisi koyabilirler 2-3 araştırmayla bulanacak şeyler herkesin elinde artık marifet değil

BekKam

Üye
26 Şub 2021
163
74
Ötüken ovası
Birisini ölü göstermek için mernise erişimi olması gerekiyor. elinde ne tür bilgiler olursa olsun ölü gösteremez aksi takdirde herkes kendini ölü gösterip ortalıkta suç makinası olarak gezerdi. iyi günler dilerim.

ibg234

Katılımcı Üye
26 Ocak 2023
524
103
Dostum öncelikle panel kullanmak suçtur korkma seni ölü gösteremez seni korkutmak için öyle diyorlar ayrıca panel kullanmak suçtur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.