oluşturabileceğiniz İşletme Sınırına Geldiniz sorunu

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Merhaba değerli arkadaşlarım instagram üzerinden Çok deli eden bir sorun alıyorum baglı hesaplarda facebook baglı oldugu halde Hesabımı işletme hesabına alırken ' Şu Anda Oluşturabileceğiniz İşletme Sınırına Geldiniz'' Diye hata veriyor çok deli eden bir durum, yotuube video izledim fake fb ile giriş fb olmadı bir türlü lütfen yardım kendi tekniğiniz ile yaptıgınız çözüm varsa yardımcı olun lütfen

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Cevap: İnstagram Deli Eden Sorun Yardım Lütfen.

Instagram hesabınızın bağlı olduğu Facebooktaki tüm oluşturulmuş sayfaları silip tekrar denediniz mi?

Son düzenleme:

AhmetKaan46

Uzman üye
15 Şub 2019
1,407
20
30
root@Kaan:~#
Cevap: İnstagram Deli Eden Sorun Yardım Lütfen.

Öncelikle Facebook Business e giriş yapın oradan açılan sayfayı kendi uzerinize alın yani sayfa admini yapın sorun düzelecektir eğer düzelmezse profesyonel seo hizmeti saglarim telegram üzerinden mesaj atmanız yeterli AhmetKaan46

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.