Önemli Bir Konu !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapstar55

Üye
18 Haz 2009
134
0
Selamlar ,

Bir arkadaşımın 4 adet maili kendine Türk Hack Tim admini lakabı veren birisi tarafından çalınmıştır . Yöntem hakkında tam olarak bir bilgim yok ama gayet acemice bir hareket olduğu ortada . Arkadaşım Metin2 Online oyununda 70 lvl bi karaktere sahip ve karakteri maillerden birisine bağlı . Şuan banlı durumda ama banı açılana kadar mailleri geri alamazsa Büyük ihtimalle hesabının şifresi değiştirilir itemler alınır karakterini bir daha kurtarması imkansız bir hal alır .

-Özellikle belirtiyorum bu şahsiyet kendisine THT admini lakabını veriyor , Yüksek olasılık yaşı 16 nın üzerinde değildir . Konuşmalarından çıkardığım sonuçla ...

Bu hususta bizlere yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mı ? Özelllikle forum yetkililerinden . 4 Adet maili en geç 2 gün içinde geri almak durumundayız . Yardımlarınızı bekliyorum . Saygılarımla ...

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
Selamlar ,

Bir arkadaşımın 4 adet maili kendine Türk Hack Tim admini lakabı veren birisi tarafından çalınmıştır . Yöntem hakkında tam olarak bir bilgim yok ama gayet acemice bir hareket olduğu ortada . Arkadaşım Metin2 Online oyununda 70 lvl bi karaktere sahip ve karakteri maillerden birisine bağlı . Şuan banlı durumda ama banı açılana kadar mailleri geri alamazsa Büyük ihtimalle hesabının şifresi değiştirilir itemler alınır karakterini bir daha kurtarması imkansız bir hal alır .

-Özellikle belirtiyorum bu şahsiyet kendisine THT admini lakabını veriyor , Yüksek olasılık yaşı 16 nın üzerinde değildir . Konuşmalarından çıkardığım sonuçla ...

Bu hususta bizlere yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mı ? Özelllikle forum yetkililerinden . 4 Adet maili en geç 2 gün içinde geri almak durumundayız . Yardımlarınızı bekliyorum . Saygılarımla ...

buraya göz at faydası olabilir ;) https://tik.lat/zR5RK

rapstar55

Üye
18 Haz 2009
134
0
Bi kere konuyu yanlış anlamışsınız . Hesap bana ait değil ve arkadaşım herhangi kimseye şifre verme gibi bi durumu olmadı . Ansızın mailleri çalınıyor ve face profiline girilip yazı yazanlara hesabın THT tarafından hacklendiği söyleniyor . Olayın THT ile alakası olmadığını biliyorum . Ben sandece arkadaşım adına bu durumu çözmek amaçlı yardım istiyorum .

Siz herhalde ben THT denim dedi birisi arkadaşımda şifresini verdi sanıyorsunuz , O aradığını saflıkta insan artık zor bulunur oldu :) Resmen hakaret etmiş oldunuz sağolun yani ...

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Bi kere konuyu yanlış anlamışsınız . Hesap bana ait değil ve arkadaşım herhangi kimseye şifre verme gibi bi durumu olmadı . Ansızın mailleri çalınıyor ve face profiline girilip yazı yazanlara hesabın THT tarafından hacklendiği söyleniyor . Olayın THT ile alakası olmadığını biliyorum . Ben sandece arkadaşım adına bu durumu çözmek amaçlı yardım istiyorum .

Siz herhalde ben THT denim dedi birisi arkadaşımda şifresini verdi sanıyorsunuz , O aradığını saflıkta insan artık zor bulunur oldu :) Resmen hakaret etmiş oldunuz sağolun yani ...

Biz Hakaret Etmiş Gibi OLmadik. Sadece Yardım Etmeye Çalişiyoruz..
Büyük IHTIMAL SitedeN İndirdiği Biyerden KeyLogger Bulaşmiş.
Sürekli Hacklenip THT İsmi Geçmeside COK ILGINÇ..
Hackleyen Adam Evini Göstermez Yani ;)
Arkadasin Bilgisayarına Güzelce Bir FORMAT Atsin..

+

Metin2 iLe ILgili ; Support.Metin2.Org Adresi İLe İLetişime Geçin.
Gerçek, Doğru Bilgiler Verdiğiniz Takdirde Yeni E-POSTa Adresi İstenecek Ve Metin2 Hesabiniz O Mail Adresi Üzerine Geçip Yeni Şifre Gönderilecektir..
Ama Önce FORMAT Atmaniz Söylenir.
Bilginize...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.