Önemli sorular!

DemirBileq

Yeni üye
19 Ocak 2013
49
0
MErhaba abiler arkadaşlar bu konuyu aklıma takılan soruları sormak için açtım.

merak ettiğim 3-5 konu var onlarla ilgili sorualrımı sıralayacağım. Şimdiden teşekkürler.

•BackTrack 5 nedir her pc ye kurrulurmu özelliği nedir?
•Havij 1.15 Pro adlı programı kullanıyorum. şimdiye kadar bir çok açıklı siteyi tarattırdırdım ama sonuç alamadım çünkü ya sitenin bilgilerine ulaşıyorum ama k adı ve şifreyi bulamıyorum (ki bence yok o sitelerde) yada sitenin bilgilerini acarken diyelim 480 dosya var (480/480) yazıyo yinede dosyalar acılmıyor bunun sebebi nedir?
•mesela Samurai ve BlackBox abimiz nasayı hackledi. bu tür hackde bir sitenin sql acığı yoksa o sitede acık oluşturula bilirmi o site nasıl hacklenir. (bir site var diyelim hacklemek istiyorum nasıl yaparım acık plmadığı halde)
•Eksen atak 1.2 var elimde ancak bu şifre kombinasyonlarını nerden bulabilirim?

Sorularım bu kadar Biraz fazla sanırım. Şimdiden herkeze teşekkürler.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Eksen atak için wordkeyleri googlede bulabilirsin.

Açıkları olmayan bir site olduğunu sanmam en iyi sitelerde bile bir açık bulunur sadece bilindik yollarla değil o sitenin yöneticileri ve çalışanlarının vb. bilgileri ele geçirilerek açıklar bulunabilir.

Havijde öyle olabiliyor ama admin şifresininolabileceği tabloları incele daha iyi sonuç alırsın.

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
formdada hazır keyler var keylıst googlede de bulursun cok rahat birşekilde.
havij gercekten amatör işi gibi geliyor bana.
sql ıyı bılmen gerek oncelıkle onlara yetısmen ıcın. ki sadece sql le bıtmez bu ısler...

bence sen formda bır cok vıdeo var hackle ılgılı bıraz seyret programları kullanmaya basla bır fıkır olusacaktır, daha sonra kendını gelıstırırsın sql-php vs ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.