önemli yöneticiler !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sytonex

Yeni üye
30 Eyl 2017
6
0
24
İstanbul
Bu işe karışmak benim vazifem degil lakin bence forum temizlenmeli...
oyunlarla ilgili şeyler kaldırılmalı burası siber bir ortam ve özellikle wolfteam hack gibi şeyler isteyenler facebook üzerinden Wolfteam gruplarına girebilirler... gereksiz ve önemsiz konular silinmeli. yanlış anlamayın kimseye emir vermiyorum yöneticiler bu bir öneridir. yaparsanız istediklerini arayanlar daha kısa bir sürede ulaşır. gereksiz çok konu var
:secret :secret[/FONT]

Son düzenleme:

987654

Üye
2 Ağu 2008
125
9
Jameica
Kardeşim Söyle Özletleyim :D Burası Bir Hack Formu Fakat Sürekli Hack Muhabeti Hack Konuları Olmaz. Emin Ol Burda Günde 5-6 Saat Zaman Geciren Üyelerde.
Gerek Oyun Muhabeti Gırgır Şamata Bunlar Aslında Hacktan Sıkılammanı Sağlar
Cünkü Bi Hack Formunda Muhabet Sohbet Eğlence Olursa Sıkmaz :)

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Bu işe karışmak benim vazifem degil lakin bence forum temizlenmeli...
oyunlarla ilgili şeyler kaldırılmalı burası siber bir ortam ve özellikle wolfteam hack gibi şeyler isteyenler facebook üzerinden Wolfteam gruplarına girebilirler... gereksiz ve önemsiz konular silinmeli. yanlış anlamayın kimseye emir vermiyorum yöneticiler bu bir öneridir. yaparsanız istediklerini arayanlar daha kısa bir sürede ulaşır. gereksiz çok konu var
:secret :secret[/FONT]
Forum kurallarımız gereğince zaten bu tip paylaşımlar yasaklandı.,

http://www.turkhackteam.org/oyun-hi...ack-konulari-yasaklanmistir-yasal-duyuru.html

b0yner

Kadim Üye
19 Tem 2013
5,722
4
Turan
Gereksiz bulduğunuz konuları ihbar et butonunu kullanarak bizlere bildirebilirsiniz bizde denk geldiğimiz forum kurallarına aykırı konuları zaten kaldırıyoruz

İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.