Önerebileceğiniz Virüs Proramları

NobodyDoes

Üye
10 Ara 2015
162
0
Dakka
Abilerim kardeşlerim eset bilgisayarı çok kasıyor ve bilgisayarımda virüs olduguna eminim bana şöyle iyi bir virüs programı söylermisiniz ? acaba...

TurkHacker10

Yeni üye
7 Nis 2016
38
0
Mars
Abilerim kardeşlerim eset bilgisayarı çok kasıyor ve bilgisayarımda virüs olduguna eminim bana şöyle iyi bir virüs programı söylermisiniz ? acaba...
Hepsini At Çöpe Anca Crack Dosyalarını Ve Lamercıkların Yaptığı Basit Virüsleri Bulur Bunlar En İyisi Birşeyler İndirirken Virüs Total Gibi Şeylere Dikkat Et Umarım Anlamışsındır

Kolay Gelsin

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Nod 32 Ve Kasper akabinde awast ile taramalarini gerçekleştir virüsün çiktiğindan emin olduğunda sadece awast yükleyerek yoluna devam edebilirsin ;) Fakat indirdiğin ve aldiğin dosyalarda şüpheli gördüklerini internet üzerinden taratmani tavsiye ediyorum kolay gelsin ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.