[Öneri] Forum teması değişmeli ve mobil sürüme uyarlanmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Speretta

Yeni üye
13 Ocak 2018
12
0
Forumun teması bence çok eski gözüküyor. Göze çok batıyor, insanı rahatsız ediyor. Aynı zamanda mobilde takılmak felan çok sıkıntı oluyor: yazıları okumak veya forumda dolaşmak gibi. Bu yüzden tema değişirse daha iyi olabilir.

Mobil uygulamasının olduğunu biliyorum ama tarayıcıdaki gibi hızlı çalışmıyor ve bazenleri uygulama yükleniyorda takılıyor, şuan olduğu gibi. Ayrıca mobil uygulamasının olması temanın değişim ihtiyacını değiştirmez.

Gündüzleri sitedeki yazıları okumakta zorlanıyorum. Bencede değişmeli yada bir kaç farklı tema olmalı isteyen kişi istediğini kullanabilmeli.

3Josluk arkadaşımızın önerisi de gayet mantıklı. Siteye birden farklı tema eklenmeli ve isteyen istediğini kullanabilmeli.

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Forumun teması bence çok eski gözüküyor. Evet, eski üyeler için vaz geçilmez olabilir ama bence öyle değil. Çünkü ben genellike forumu mobilde kullanıyorum ve yazıları okumak, forumda dolaşmak felan çok güç oluyor. Mobil için uyarlanmalı tabii bunun içinde kökten değişim lazım. Önerimi yeni üyeyim diye kötü değerlendirmezseniz sevinirim.

Merhaba TürkHackTeam olarak mobil uygulamamız bulunmakta denedinizmi :

http://www.turkhackteam.org/turkhac...yde-foruma-telefonunuzdan-kolayca-erisin.html

3Josluk

Üye
13 Ocak 2018
68
0
Gündüzleri sitedeki yazıları okumakta zorlanıyorum. Bencede değişmeli yada bir kaç farklı tema olmalı isteyen kişi istediğini kullanabilmeli.

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Forumun teması bence çok eski gözüküyor. Göze çok batıyor, insanı rahatsız ediyor. Aynı zamanda mobilde takılmak felan çok sıkıntı oluyor: yazıları okumak veya forumda dolaşmak gibi. Bu yüzden tema değişirse daha iyi olabilir.

3Josluk arkadaşımızın önerisi de gayet mantıklı. Siteye birden farklı tema eklenmeli ve isteyen istediğini kullanabilmeli.

Mobil uygulama var zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.