Öneri - quarex57

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Evet arkadaşlar farklı bişrylrr yapmak istiyorum.. Daha çok nasıl çalışmalsr hoşunuza gidiyor yada benden ne tarz bi çalışma beklersiniz.. Önerilerinide bulunan herkesin adına istediği şekilde olan tasarımı yapacağım.. Hem bana da farklılık olur.. :)

tmp9dEplN

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
705
1
Charming
Daha çok pastel renklerin kullanıldığı karmaşık lakin bir okadar anlam içeren çalışmalar hep hoşuma gitmiştir denemeni isterim :)

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
tmp9dEplN adlı arkadaşımızın çalışması teslim edildi. Önerisi olan varsa buyursun konuya efenim :)

Deu

Katılımcı Üye
8 Ocak 2016
285
1
Merhabalar , neon mavisi ile siyahın uyumu hep hoşuma gidiyor. Asıl birşeyler çıkar mı acaba diye bir düşündüm :))

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
:) işte şöyle patla küte bir şeyler yaparsan fenaa olur ama render uzun sürerse boşverebilirsin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.