Çözüldü Onion Sitelere Chromeden Erişme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gtgghjk

Yeni üye
1 Ara 2019
2
0
onion.ws hakkında bilgisi olan?
Google chromeden bile giriliyor artık .onion.ws yazınca onion uzantılarına

Moderatör tarafında düzenlendi:

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Cevap: Onion Yardım

Dostum o onion siteleri bu atmış olduğun sitenin subdomaini. Yani muhtemelen anlık veya günlük sitelerden veri alıp kendi sitesinde subdomain açarak yayınlıyor :)

gtgghjk

Yeni üye
1 Ara 2019
2
0
Onion Yardım

Tor Browser kullanıyorum
Köprü kullanarak
Ama herhangi bir onion linkine girdiğimde hem onion.ws ye yönlendiriyor açılmıyor sayfaların çogu
Bazı sayfalarsa .ws yi silince açılıyor
.ws uzantısıyla açılan sayfalarda google chromede yada internet explorerda açılıyor.

TNT80

Yeni üye
14 Kas 2019
8
0
Cevap: Onion Yardım

Onlar alinti yapilmistir deep webden tor browser ile onion sitelere ulasabilirsin .rdos .anon .lll gibi diger ust bilgilere tor browserde yetmez farkli programlarla girebilirsib

xMstfx

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
424
1
Cevap: Onion Üzerine

şuan hiç bir onion uzantılı sitelere girmeni tavsiye etmiyorum hocam %99 fake siteler artık her isteyen onion uzantılı siteler açabiliyorlar tekrardan diyorum girmeni tavsiye etmem.

replika edit: Gereken cevaplar verilmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.