.onion uzantılı site nasıl kurarım?

ThePhantom

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
394
1
Sence ?
Deepwebte anonim olarak ftp ve mysql panelli site nasıl açabilirim.Sürekli acık kalacak yada kısacası domain hosting alabileceğim yerler nereleri ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Voldemort

Üye
30 Nis 2020
220
1
Cevap: Deepweb site açmak

Merhaba deep web de site açabilmek için tor browser,iyi bir işlemci ve xampp a ihityacınız var bunlarla birlikte site yi oluşturabilirsiniz tabi ayrıntılı işlemler de mevcut bunlar ilk başta gerekli olanlar,iyi forumlar

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Bunun olmasına gerek yok, Tor olsa daha iyi. Tor Browser, Firefox ESR'in harmanlanmış halinden oluşuyor. Arkada gereksiz RAM yemesinin lüzumu yok.

Hidden service kurmak için, HTTP sunucusunu kurabileceğiniz bir bilgisayarın olması yeterdir. torrc konfigürasyon dosyası yapılandırıldıktan sonra rahatça Tor ağı üzerinden, .onion top level domain ile rahatça erişime açılacaktır. Ayrıca modem üzerinden port açılmasına gerek yok, genelde Tor ağındaki sitelerin amacı, WWW'de index'lenmesini engellemektir. Relay'ler bizi taşıyacaktır.

S9Eqdy.png

S9EtFo.png

S9Rojt.png

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

Herkes nasıl acılacagını ve hekrsein bildiği copy pasteleri söylemiş

Mapzilla hariç ona teşekkür ederim lakin hala sorumun cevabını alamadım.

Es geçtim orayı hocam, kusura bakma. Hosting almayın, domain de almayın. Hostingler www'e açıyor. VPS alabilirsiniz, ben 18TL'ye aldım onu kullanıyorum. Domain konusuna gelecek olursak random domain alıyorsunuz. Private domain'ler de olabiliyor fakat o iş nasıl bilmiyorum, araştırabilirsiniz. Onun dışında web servisinizi Tor ağında barındıran sağlayıcılar da var

ThePhantom

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
394
1
Sence ?

Deepwebte anonim olarak ftp ve mysql panelli site nasıl açabilirim.Sürekli acık kalacak yada kısacası domain hosting alabileceğim yerler nereleri ?

Es geçtim orayı hocam, kusura bakma. Hosting almayın, domain de almayın. Hostingler www'e açıyor. VPS alabilirsiniz, ben 18TL'ye aldım onu kullanıyorum. Domain konusuna gelecek olursak random domain alıyorsunuz. Private domain'ler de olabiliyor fakat o iş nasıl bilmiyorum, araştırabilirsiniz. Onun dışında web servisinizi Tor ağında barındıran sağlayıcılar da var

Özel mesaj atıyorum rica etsem bakarmısın *

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yrd.
5 May 2020
2,418
1,503
K E R K Ü K
bildiğim tüm hostingleri ve açıklamalarını yazdım. umarım işine yarar biyer bulabilirsin.

url]https://www.namecheap.com/[/url] – Bitcoin Hosting Service – Namecheap Hosting .

https://mivocloud.com/ – Anonymous Hosting Service – Mivocloud

https://www.cyberbunker.com/ – Anonymous Hosting service – CyberBunker

v7avmdv2l6dio3cg – Anonymous offshore TOR Bitcoin Hosting– Impreza Host

hostings775u2t4i – Hosting company – Hidden Onion Hosting

hzwjmjimhr7bdmfv2doll4upibt5ojjmpo3pbp5ctwcg37n3hyk7qzid – Censor Resistant Hosting – Ablative Hosting

kowloon5aibdbege – FTP Access Onion Host – Kowloon Hosting Services

servnetshsztndci – Deep Web Hosting Service – ServNet

godaddybqmlicbis – Hosting – GoDaddy – Anonymous GoDaddy hosting service

torvps7kzis5ujfz – Hosting – TorVPS – Free VPS hosting service

spore64i5sofqlfz5gq2ju4msgzojjwifls7rok2cti624zyq3fcelad – Hosting

shyserversmg4gfe – Dark Web Hosting Service – ShyServers

dhosting4okcs22v – Hosting – Daniel’s Hosting

prometh5th5t5rfd – Dark Web Hosting Service

sollhs4nbdwwzka2 – Hosting – SollHost Bulletproof Hosting

ptveinu2qb2c3be2 – Web Hosting – Programmers Rules

aivnsjq66nqvedxe – Hosting – Private Hosting

chchchiasaeljqgs – Dark Web Hosting Service

torhost3p7quiikq – Deep Web Hosting Service

mwl3znktk7mqogdv – Dark Web Hosting Service

mgibojrlzdfoajbn/index.php – Dark Web Hosting Service

hosting6eun2mouw – Deep Web Hosting Service

freedomqbueysrt3 – Dark Web Hosting Service – Deep Web Hosting
dwebc5skmvqfr5g2 – Hosting

zf2hkdev4iykqna6 – Hosting
cb3robuo3hobodw6 – Hosting

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Merhaba, forumda daha önce açılmış olan şu konuya göz atabilirsiniz;

Kurması gayet basit ve ücretsiz. Kendi bilgisayarınızı sunucu olarak kullanıyorsunuz. Dolayısıyla bilgisayar kapanınca site gidiyor. Bunu önlemek için server kiralayabilirsiniz.

Gerekenler::

• Tor Browser
  • Xampp(localhost server için)
  • Azcık sunucu,web bilgisi

Xampp bilmeyenlere hakkında bilmeleri gereken kısa bilgileri vereceğim. derine inmeyeceğim.

Xampp bilgisayarınızı bir web sunucusu gibi kullanabilmenizi sağlar. Xampp'ı kurduğunuz dizinde httdocs içine site dosyalarını atarsınız. Tarayıcınızın url kısmına localhost yazdığınızda karşınıza çıkar. Onion sitede de htdocs klasörü içindeki dosyalar sitemizin dosyaları olacak. Xampp sayesinde bilgisayarımızı sunucu olarak kullanabileceğiz.

Kurulum::

Tor browserı kurduğumuz dizinde;

Kod:
[COLOR="Lime"]\Tor Browser\Browser\TorBrowser\Data\Tor[/COLOR]

yolunu izleyin. Bu klasörde bulunan torrc dosyasını metin belgesi ile açın. Ve bu verdiklerimi en alta ekleyin.

Kod:
[COLOR="Lime"]# Hidden Service
HiddenServiceDir siteminbilgileri
HiddenServicePort 80 127.0.0.1:80[/COLOR]

J6667E.jpg

siteminbilgileri kısmı .onion sitemize ait bilgilerin saklandığı yer olacak. Domain ismini buradan olacağız. O kısmı kendinize göre ayarlayın. Kendiniz bir dizine yönlendirebilirsiniz. Ya da benim gibi

Kod:
[COLOR="Lime"]HiddenServiceDir info[/COLOR]

şeklinde değişebilirsiniz kolayca. Eğer böyle yaparsanız dosya "Tor Browser\Browser" kısmında yer alacaktır info dosyamız.

Devam edelim. Metin belgesini kaydettikten sonra çıkın.

Şimdi xampp açalım. Ve şekildeki gibi. Apache'ye start verelim.

9EEE9O.jpg

Evet localhost sunucusun aktif ettik. Chrome'da url kısmına localhost yazarsanız kendi bilgisayarınıza bağlanacaksınız;

D999Ey.jpg

Evet gördüğünüz gibi bağlandı. Peki site indexini veya site scriptini nereye atacağım. Xamppı kurduğunuz klasörde. Htdocs klasörünün içerisine atacaksınız. Ben buraya index.html le basit bir hello world indexi hazırladım şekildeki gibi.

Şimdi bunu şu meşhur deep web' e nasıl ekleyeceğiz. Htdocs klasörü içindeki dosyalar bizim .onion sitemizin dosyaları olacak. Peki bunu nasıl yapacağız?

Xampp'ı kapattıysanız tekrar start verin sunucuya.

7PPPom.jpg

Daha sonra sunucumuz açıkken tor browser'ı açın.

Eğer bir hata yapmadıysanız kolaylıkla bağlanır. Daha sonra tor'u kapatın.

Şimdi hatırlarsanız :) en başta site bilgilerinin kaydedildiği "info" dosyasını tanımlamıştık. Eğer hata yapmadıysak Tor'u kurduğumuz klasörde "Tor Browser/browser" yolunda info diye bir dosya oluşacak içinde de;

0LLL7D.jpg

Gördüğünüz gibi 2 adet metin belgesi oluşuyor. "Hostname" bizin domainimiz yani alan adımız. Hostname'i metin belgesi ile açıp içindeki adrese bakalım.

l999kl.jpg

Burdaki adresi kopyalayıp Tor'u açalım ve url kısmına yapıştıralım. Sitemize gidelim.

l9997l.jpg

Evet gördüğünüz gibi kendi bilgisayarımda oluşturduğum sunucuya bağlandım. İşlem bu kadar.

Bu site dosyalarını nereye atacağım? Xampp'ı kurduğum klasördeki htdocs klasörü içine.. Anlamakta zorluk çekenler olacak. Yeni elemanlar için bir ss ekleyim. Bakın benim site klasörlerim bunlar.

o999Z2.jpg

Evet bu site dediğim gibi; Xampp'dan server'i kapattığınızda kapanacak. Veya bilgisayarınızın kapandığında.

Gine dediğim gibi buna önlem almak için server,vpn kiralamalısınız.

Ek olarak bu domain ismini değişmek isteyen arkadaşlar olabilir. Rağbet olursa o konudan da bahsedeceğim. Brute metodu ile domaini manalı bir kelime olarak seçebiliyorsunuz.

İşin risk kısmına gelecek olursak. Tor'da dosya paylaşımı yasak diye biliyorum. Daha önce de bir iki hack sitem vardı. başıma bir sıkıntı açmadı. Ama ben bayağı dikkat ediyorum gizlilik, şifreleme konularına felan. Nolucağını bilemem. Dosya paylaşımına bağlı biraz da bu. Adı lazım değil baş harfi illegal şeyler paylaşacak olursanız başınıza iş açma ihtimali var. Amerika'da sanal polisler bayağı iş görüyor silkroad felan çökerttiler. Türkiye için bilemeyeceğim. Dikkatli olmakta fayda var.

konu devamı: https://www.turkhackteam.org/deep-web/1194849-tor-browser-onion-uzantili-site-kurmak-resimli-anlatim.html İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :drunk

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Özel almak istiyorsan belirli bir miktar (düşüktü sanırım) paranızın olması lazım. Onun dışında her şey basit. Ve size tavsiyem yardım eden insanlara iyi bir şekilde yaklaşınız.

8 Nis 2020
213
32
Özel almak istiyorsan belirli bir miktar (düşüktü sanırım) paranızın olması lazım. Onun dışında her şey basit. Ve size tavsiyem yardım eden insanlara iyi bir şekilde yaklaşınız.
Özel domain için para vermeye gerek yok kendisi de programlarla yapabiliyor. Harf sayısı arttıkça gereken süre artıyor. Ve işlemci/ekran kartına göre süre değişiyor. Örneğin v2 domain üretmek için: https://github.com/lachesis/scallion

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Bir vps sunucusu üzerine kurup yapabilirsi. Veya ücretsiz onion hosting hizmetleri veren sitelere bakabilirsin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=C-SpfrssEuo[/ame] bu videoyuda inceleyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.