online bir iş arıyorum

35kral

Yeni üye
4 May 2020
7
0
Cümleten Selamlar Saygılar Günlük yüz veya daha fazla bırakıcak online bir iş arıyorum iş içeriği farketmez aylık ödemem gereken kredi taksitlerim var ve hesaplarım ekside zaman kaybetmemem lazım yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
2,005
Dinlenmede.
Cevap: merhabalar yeniyim her işten anlarım

Alt yapin varmi hani bir konuda fikir verebilmek icin.
Fakat maksimum kazancin internten uzerinden vasifsiz olarak ele alirsak kazancin 100 200 gecmez.

Ve lutfen bet tipslere de kanmayin.

35kral

Yeni üye
4 May 2020
7
0

Fakat maksimum kazancin internten uzerinden vasifsiz olarak ele alirsak kazancin 100 200 gecmez.

100 ikiyüz bile şuan çok iyi benim için yeterki iş olsun elimden her iş gelir yapamıcağım iş yok konu içeriğini inceledikten sonra pratik yaparak işi hemen kaparım iddalıyım

35kral

Yeni üye
4 May 2020
7
0

daha iletişim sağlayan olmadı malesef

w1sd0m

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
699
631
𐱃𐰀𐰢𐰴
Web geliştirme, tasarım vb. alanlarda tecrüben varmı?
-HTML - CSS - JS - PHP - ASP bilgilerin ile ücretli çalışabilirsin.

8 Kas 2019
202
0
Mezar
Freelancer olarak çalışabilirsin. İnternette bir çok Freelancer sitesi mevcut, birine üye oluyorsun ve yaptığın bir kaç çalışmayı paylaşıyorsun. Kartvizit, logo, tasarım gibi işlerini yapacak olacak kişiler oradan belirli bir ücret karşılığında senin gibi tasarımcılara 5 - 2000 $ arasında para ödüyorlar. Freelancer'lık her şey için geçerlidir. Kod yazabiliyorsan da mesela...

Hayaller Hayaller

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.