Online bir oyuna hile yapma ile ilgili işe yarar konular var mı ?

21 Ağu 2016
181
0
Şimdi belki acemi ''lamer'' diyenler konuya girmeyebilir büyük ihtimalle başlıgımdan dolayı oynadıgım bir oyunda ''G'' olarak oyun parası var ben onu nasıl yapabilirim 2 gündür araştırıyorum genelde boş konular var işe yarıyor bu konuyu okursan bilgi edinmiş olursun dediginiz konuları buraya yazabilir misiniz ?

Bu arada konu oyun GM leri vs. çok ilgisiz pay to win den sıkıldım ve oyundaki bazı emekçilere para dagıtıcagım oyunu bırakmış olmama ragmen sadece -ROBİN HOOD- luk yapmak istiyorum :)

Şuan bu yazılarımdan büyük ihtimal ciddiye almayacaksanız çünkü amacımı tam olarak oyuna karşı olan nefretimi tam olarak anlatamıyorum :)

Son düzenleme:
21 Ağu 2016
181
0
Oyunu söylersen yardımcı oluruz

İsmi hounds the last hope grupları ve forumlarına baktıgında rezalet ilgisizligi görebilirsin bu aralar hackleri var ama genede bana yetmiyor hack yapımcılarına gidip oyunun para hilesinide her şeyinin hilesini çıkarın batsın oyun diye 2 saat konuşmuşlugum var :)

Maymaa3

Katılımcı Üye
23 Nis 2016
346
1
sunucuya kaydediliyorsa değiştirmen için hacklemen lağzım o da zor ayrıca basit bir oyunda bil bissürü emek var neden batırmaya çalışıyorsunuz

HexMa

Üye
11 Ağu 2015
190
1
Kardeşim pointer ile oyun içi değişiklik yaparsın paranın da olur fakat online olduğu için fake göstermelik olur

RedHour

Kıdemli Üye
22 Eki 2012
4,097
2
Sivas
Hayatımda hiçbir online oyunda direk rp vs. Hilesini görmedim yapiliyormu yapılıyor nasıl dersen mesela robocraft ilk çıktığı zaman ip ve lvl kazanma bugu vardı oyuna sanki kazanıyor gibi paket yolluyordun oda sana karşılığında bol bol lvl ip veriyordu ama şunu da ekliyim o adamlar acemiydi bu konularda sen şimdi hounds gibi bir oyunda böyle bir hileyi yapamazsın helede daha bu tarz şeylerde yeniysen boşuna uğraşma zaman kaybı heh denince 2-3 programla olacak iş değil.

Ayrıca hounds kapatılmamış miydi ? İlk çıktığı zaman çok oynadım pek te para veren kazanıyor oyunu değil şuan bilemem.

Son olarak illa ugrasicam diyorsan 2-3 yılını adam gibi ayır ders çalışır gibi günlük uğraş tabi bunun bide resmi kısmı var bence gel yakınken bırak :D

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Oyunda bazı hileleri gerçekleştirebilirsin. Ancak bilgisayarındaki kodları değiştirmek sadece sana Anti-Hile sistemi yoksa veya anti hile sistemi düşükse oyunda Hız hilesi, sınırsız mermi hilesi duvar görüşü bug olarak duvardan geçme v.s. yapabilirsin. Bunlar bilgisayarda olduğu için oyun dosyalarını değişerek mümkün oluyor. Ancak gelirsek senin oyun parasına biraz işler değişiyor. Oyun içi silah hilesi v.s. de veri tabanında tutuluyordur çoğu oyunda yani onlarıda yapamazsın :) VeriTabanı(ingiliscesi : DATABASE)nın ne olduğunu bilmiyorsan kısaca anlatayım: Bilgisayarda oyun dosyalarının kayıt edilmesi heleki kullanıcı dosyalarının tam bir salaklır olur. Nede osla ben bilgisayara format atınca itemlerim silinecek ? veyahutta item hilesi yapabileceğim... Amma ve lakin internet üzerinde veri tabanına yapılan kayıtlar Kullanıcı adı / şifre / e-posta / v.s. özel bilgiler... / Oyun içi paran / oyun içi itemlerin-karakterlerin / v.s. oyun daki kullanıcı bilgilerin. Veritabanı ise sunucularda yerleşir. Sense sadece sunucuyu hackleyip veritabanına ulaşarak bu bilgileri değiştirebilirsin :)

arraw123

Yeni üye
7 Ocak 2016
4
0
harbiden yapsınlar şu oyunun hilesini hileyle daha güzel olabailecek bir oyun bu memory scanner kulalnabilen varsa yapsın nolur oyun engellemiyor memeory scanneri felan

arraw123

Yeni üye
7 Ocak 2016
4
0
abi gelin uçma felan sınırsız enerji yapın memoryhackers diye bi velet sayfası var orda veletlerin kodd yazmasını beklemk istemiyorum nolur yapın kolay olur memory scanenr sorunsuz çalışıyor pointer felan bulursunuz abi ben anlamıyorum :((((

keserimsekerim

Katılımcı Üye
30 Haz 2015
306
0
kardeşim yapacağın tek bir şey var oyunda epin,kod vb varsa veritabanına inip bunun algoritmasını algılayıp kod oluşturma
yapacagın işlem bir hayli zor kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.