Online Flash Player Oyun Hile

Temas3108

Üye
14 Mar 2017
82
0
Merhaba facebook oyunlarından biri olan Avataria oyunu gibi online flash player oyunlarında hile nasıl yapılır?
Biraz araştırdım ve Fiddler4 kullanrak bir şeyler yapanlar var ama mantığı tam çözemedim,yardımcı olursanız sevinirim.

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Oyunun hala bir kitlesi varsa muhtemelen cheat engine programıyla yapılmış hileler piyasadadır :) en basit yoldan böyle bakmanızı tavsiye ederim eski program ama işlevsel.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Cheat engine işe yaramıyor malesef internet de çok aradım ama hile bulamadım dediğim gibi bir tek Fiddler4 le bir şeyler yapıyolar onun dışında hileli serverler var .

Temas3108

Üye
14 Mar 2017
82
0
Malesef Cheat engine işe yaramıyor internette çok aradım ama bulamdım hile yapanı bir tek fiddler4 le bir şeyler yapıyolar onu anlamadım gerisi zaten hileli serverlarla dolu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.