Online Hesab Şifresi Calma

7 Şub 2015
154
0
kardeşim keyloger ile çalarsın yanlız keylogger ı fud layıp göndermen lazım kurbana yedirmen lazım yani sosyal mühendislik uygula yanlız dikkat et sosyal mühendislik yapim derken tuzaga düşme

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
bak kardeşim burdan çok iyi bilgiler edinebilirsin fakat keyloggerı kur öğren fudla bu bölümden fudlamayı öğren buyur : TIKLA
neyse öğrenip fudladıktan sonra fotoğrafla birleştir oyun fotoğrafı adamın ruhu duymaz bakarsın adam banka hesaplarınada girer :D :D EĞER BİR yerden bir yere gidebiliyorsan atıyorum evin ümraniyede ordan yenibosnaya igt bir cepte wifi al pc yide al mac adresi değiştir bağlan modeme cepte wifi ye sonra yap hack işlerini sonra modemi orda bırak tekrar mac adresini değiştir git keyfini çıkar eğer banka hesabından para transferi yapıyorsan pc yide bırak gel ama dikkat et guvenlik kameralarına sız ben öyle yapıyorum devredışı bırak sonra yap :D biraz mantıkla hepsi çook kolay birde pc yi formatlayıp hack yap senle ilgili bir kanıt kalmasın loglarda fln :d adın geçmesin bu dediğim yöntem çok sağlam banka soyarsan bırak bilgisayarı sonuçta zenginsin :D :D tahminimce kimse bulamaz en iyi detayına kadar deediklerimi yaparsan detayını soruyorsan özele gel :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.