online hile yapmak icin ?

fxed123

Yeni üye
2 Nis 2013
28
0
merhaba arkadaşlar
ben online oyun hile yapmak istiyorum ama
hangi programla yapabilirm
hangi programı ögrenmeliyim
bu konularda hiçbir bilgim yok interrnette araştırdım ama bişi bulamadım
hangi program dilini ögrenmeliyim online hile yapmak icin yardımcı olursanız

onder4545

Üye
13 Ara 2010
51
0
Online Hile Yapmak Kolay Bir İş Olacağını Sanmıyorum 3-4 Yıllık Sıkı Çalışmayla Bi Çok Programlama Dilini Öğrenerek Anca Yapabilirsiniz Hazır Olarak Yapılanlardan Yapmayı Başarsanız Bile Yaptığınız Oyun Bir Güncelleme İle Hileyi Pasif Duruma Getirebilir ve Konuya Tam Hakim Olmadığınız İçin Uzun Ömürlü Olmaz Yani Tam Konu Hakimiyeti Önemli Bence.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.