Online Oyun Bilgisi Olan

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Merhaba arkadaşlar . Benim Bilgisayarım netbook 1 gb ram ekran kartı Maximum Graphics Memory: 224 MB . Sürekli yani devamlı oynayabilceğim PointBlank tarzı güzel bi savaş oyunu var mı online ? online yani beni kendine iyice bağlıycak ?

HMTYKL

Üye
20 Haz 2013
228
0
League Of Legends: Strateji Tarzı Çok Eğlenceli Bi Oyun.
Wolf Team: Oynamadım Ama Çok Güzelmiş Öyle Diyorlar.
Planet Side 2: Haritası Çok Büyük Olan Mükemmel Bir Oyun.
S4 League: Anime Severler İçin Çok Güzel Ve Eğlenceli bir Oyun.

yunti123

Üye
25 Ağu 2011
200
0
Warface var cryteck in cikardigi mmofps tarzinda pointblank gibi bi oyun pointblankin daha gelismisu diyebilirim pvp ve pve secenekleride var

Bide mars online var oda mmotps tarzinda gercekten muthis bi oyun ama aksin biraz daha azdir lakin cok zevkli eylenceli ve gercekci alismasi biraz zaman alir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.