Online Oyun Öneri ...

hallo47

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
558
0
Arkadaşlar başlıkta dediğim gibi Adam Gibi ADAM Düzgün Zevkli Beni bağımlı yapıcak bir oyun varmı?
ONLİNE Olacak KEssinlikle :D Güzel Oyunu verene TEŞEKKÜR EDİLECEKTİR :D

----------------------EKLEME----------------------
LOL olabilir falan filan lole başlıyımmı diye düşüniyorum kararlarınız nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mami5556

Üye
1 Şub 2012
92
0
Kralliklar.com web tabanlı her hareket 22 saat sürer (camide çalışma vsvs) Oyunda makamlar vardır belediye başkanı , sancak beyi , ziraat nazırı gibi tabi makamlara oturabilmek için halkın (diğer oyuncuların) güvenini kazanıp oylarını almanız gerekir oyun şuanda 1462 yılında ve ben 6 yıldır oynuyorum oyunda az ama kalıcı oyuncular vardır .Oyunda Osmanlı İmparatorluğu'da vardır Osmanlı'da yaklaşık Edirne Sancağı,Karesi Sancağı,Bursa Sancağı (3 Sancak) ve Edirne Sancağında 7 Kasaba , Karesi sancağında 9 Kasaba , Bursa Sancağında 6 Kasaba bulunmaktadır her kasabanın oylarla başa geçmiş belediye başkanları vardır . her sancakta 12 adet büyük makam vardır (savcı,kadı vsvs.) bunların başına geçmek için ise gerçek hayatta olduğu gibi CHP,AKP gibi oyundada partileriniz olması gerekir fakat parti kurmak içinde iyi bir arkadaş ortamınız size güvenen insanlar size oy vericek bi kitle olması gereklidir oyun hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Özel Mesaj atabilrisiniz oyun karışık gelebilir fakat gerçekden zevklidir oyunda her ülke gerçek insanlarla ordularını donatıp seferlere çıkar bazısı komşularıyla birlik olup bi ülkeyi feth eder ve toprağını kendine bağlar fakat bu o kadar da söylediğim gibi kolay değildir dediğim gibi iyi bir kitlieniz olması lazım ki savaşçı ve güçlü insanlardan oluşan yabancıları alt edebilesiniz .

hallo47

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
558
0
Hmm :D hepsi biribiinden iyi ama aarkadaşım hackerliğe başla demişsin :D ben çok uğraştım onunla çok msn çaldım zamanında :D artık açık kapandı **** gibi dolanıyoruz ortada :D

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,884
Artık 10-15 yaş gurubundaki ufak arkadaşlar online oyunlarda etrafa küfür saçtığı için çoğu online oyunun yüzüne bile bakmıyorum bana sorarsan League Of Legends oyna ara sıra 2 haftada bir falan oynuyorum güzel oyun

hallo47

Katılımcı Üye
20 Haz 2013
558
0
Artık 10-15 yaş gurubundaki ufak arkadaşlar online oyunlarda etrafa küfür saçtığı için çoğu online oyunun yüzüne bile bakmıyorum bana sorarsan League Of Legends oyna ara sıra 2 haftada bir falan oynuyorum güzel oyun

Bak inanmıcaksın ama Wolfteamı bu yuzden bıraktım ulen *q 9 yaşındaki çocuk gelip bana tam kafadan vuruyor sonrada artistlik yapıyor :D

burak2385

Yeni üye
8 Eyl 2009
30
0
17 Ülkede Oynan ve Bizim Ülkede de sadece kaliteli oyuncuların oynadığı tera online yi öneririm çok profesyonel grafik tasarımı ile harika sürükleyici keşfedilmeye hazır bir ton şey ben ilk başladığımda 2 gün neredeyse aralıksız başından kalkamadım daha sonra insan tabi alışıyor bu kadar da bağımlı olmuyosun :D

Active1

Üye
5 Nis 2013
90
0
Antalya
sana Runescape'yi öneririm. Oyun avrupa ülkelerinde çok yaygın ve çok kapsamlı.fakat oyunda bir yerlere gelebilmek için gerçekten emek gerekiyor. Oyunu indirmene gerek yok sitesinden oynayabilirsin veya indirmek istersen Client'i de var. Türkiye'de oyun pek bilinmiyor fakat harika bir oyun

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
LOL online tek geçerim sebebine gelirsekte para yatırıp oynayanla sen arasında hiçbir fark yok sadece skin(görüntü) farkı var alırsa oda onun dışında oyunun içinde para yatıranın seni engellicek zorluycak hiçbir sebebi yok iyi oynayan kazanır prensibi arada girer oynarım zevkli oyun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.