Online oyun oynarken sıkıntı oluyor...

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
Arkadaşlar benim net hızı 16 şimdi nette surf yaparken gayet hızlı ama online oyun açarken sorun oluyor ... yüklenmeler sırasında yavaşlıyor... diğer oyuncular oyuna giriyor ben hala bekliyorum... lütfen yardım.. zaten sadece bir oyun oynuyorum onuda adam gibi oynayayım...

antivirüsü güvenlik programlarını kapatsam işe yararmı...

CeroEspada

Üye
25 Eki 2012
86
0
City OF God
Selamın Aleyküm...

Merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede var. Görev yöneticisinden bütün programları kapatıyorum fakat Sorun aynı ( FPS'm 4-15 Arası 15'den yukarı çıkarsa o da boş alanlarda 20 oluyor :RpS_sad: )

Oyunun ayarlarını tamamen 0'a indiriyorum, Norton kapalı oluyor. Onunla bir alakası olmaz pek ama :RpS_glare:

FPS Arttırmak için ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz tsekkürler :RpS_razz:

GoRqi

Üye
17 Ara 2012
241
0
dostum zamaninda bende ayni sorunlari yasiyordum bunun bir2ok yoku var.
1.yanlis hatirlamiyorsam Ram boosterdi,bu program boşa ram çikariyo ve pc hizlanizo
Kesin işe yariyo.
2.oyun grafik ayarlarindan grafikleri en düşük seviyeye ayarla,işe yarayacaktir hem grişte hem oyun içerisinde.
3. Yöntem internet ayjrlariyla alakali ama teldeyim anlatmasi çok uzun sürer.daha snra bununla ilgli konu açacagim.
Bide oynadgn oyunun ismini yazarsan daha 2ok yardmci olabilirm.

CeroEspada

Üye
25 Eki 2012
86
0
City OF God
Merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede var. Görev yöneticisinden bütün programları kapatıyorum fakat Sorun aynı ( FPS'm 4-15 Arası 15'den yukarı çıkarsa o da boş alanlarda 20 oluyor :RpS_sad: )

Oyunun ayarlarını tamamen 0'a indiriyorum, Norton kapalı oluyor. Onunla bir alakası olmaz pek ama :RpS_glare:

FPS Arttırmak için ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz tsekkürler :RpS_razz:

Varmı yardımcı olcak banada :q

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.