online oyun ping

Snowtr

Katılımcı Üye
13 May 2013
378
0
İzmir
Arkadaşlar LOL oynuyorum ping yüksek normalde sorun yoktu 1 hfta kuzende kaldım tekrar evime geldim ama bu sefer ping sorunu var 300den yukarda 8500 gördüm çok oluyor. foruma baktım arastır dim biraz denilenleri yaptım hep ama gene çözülmedi en son format attım gene düzelmedi ne yapmam lazım?
kablosuz net kullanıyorum. pc özelliklerim 4 gb ram 1 gb nvidia 512mx. 2,20 hız var.

ByFaTaLWarrior

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
4,263
2
Visual Basic
Süper online genelde oynanan oyunlarda ping yapıyor.

Bunu müşteri hizmetlerine bildirince bir takım düzenlemeler yapılıyor bildiğim kadarıyla.

Benim bu şikayetime Oyun Yoneticisi bunu tavsiye etmişti yaptım ve oldu tavsiye ederim.

Snowtr

Katılımcı Üye
13 May 2013
378
0
İzmir
güzel hocam ama komşudan ortak kullanıyorum ben ararım kimlik bilgisini felan isterse felan hiç birşey bilmyiorum yani ama modem arayüzüne baglanabiliyorum. tek çare aramak mı gerek illa süperonline nı

ByFaTaLWarrior

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
4,263
2
Visual Basic
güzel hocam ama komşudan ortak kullanıyorum ben ararım kimlik bilgisini felan isterse felan hiç birşey bilmyiorum yani ama modem arayüzüne baglanabiliyorum. tek çare aramak mı gerek illa süperonline nı
Müşteri hizmetlerine internet üzerinden gönderebiliyorsun fakat yine net sahibinin numarasına vs. mesaj yada aramayla geri dönüyorlar.Onlarla konuşarak halledebilirsin.Kablonun çok yararlı olucağını düşünmüyorum ama deneyebilirsin.

Snowtr

Katılımcı Üye
13 May 2013
378
0
İzmir
bu arada LOL oynuyorum.
hocam dediğim gbi komşudan kullanıyorum ve adamın öle bir olay için evin orasını burasını delicem gibi takınsıtı var izin vermiyor. git kendine al internet dior hemn :) adamdan ayda 10 tl ye net çekiyorum kendime alırsam 60 tl olacak ögrenci evi için gereksiz masraf bide :D

ByFaTaLWarrior

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
4,263
2
Visual Basic
bu arada LOL oynuyorum.
hocam dediğim gbi komşudan kullanıyorum ve adamın öle bir olay için evin orasını burasını delicem gibi takınsıtı var izin vermiyor. git kendine al internet dior hemn :) adamdan ayda 10 tl ye net çekiyorum kendime alırsam 60 tl olacak ögrenci evi için gereksiz masraf bide :D
10 tl verip milletin lafını çekmektense biraz sıkıntı çek 60 tl ver ne olucak. (Bence)

Neyse dediğim gibi başka bir çözüm yok bende :) .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.