Online Sms Nasıl Gönderilir

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
Evet yıl oldu 2021 halen internte ücretli dahil adam akılı sonuç bulunmuyor .
lütfen yorum kasmak için anaonsms falan yazmayın sakın bizzat kendi no nudzda deneyip başarılı olduğunuz (ücretli/ücretsiz) nereler var?

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Bunun için belirli siteler ve uygulamalar mevcut, ücretli veya ücretsiz olanları var ama ücretli olanı seçmek daha faydalıdır. biraz forumda gezersen bir çok uygulama site bulabilirsin

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
243
-Türkistan-
Mobil telefonunuza "Termux" adlı uygulamayı indirerek yapabilirsiniz. İndirdikten sonra karşınıza çıkan terminale şu kodları yazmanız gerekmektedir:

pkg install git
pkg install python
git clone https://github.com/TheSpeedX/TBomb.git
cd TBomb
chmod +x TBomb.sh
./TBomb.sh

Bu kodları terminalinize yazdıktan sonra karşınıza çıkan her şeye büyük Y harfini koyun. Daha sonra ise telefonuna sms yollamak istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek, SMS bomber atabilirsiniz.

groundvht07

Yeni üye
18 Haz 2021
13
3
20
Bursa, Bilecik, Bozüyük
Mobil telefonunuza "Termux" adlı uygulamayı indirerek yapabilirsiniz. İndirdikten sonra karşınıza çıkan terminale şu kodları yazmanız gerekmektedir:

pkg install git
pkg install python
cd TBomb
chmod +x TBomb.sh
./TBomb.sh

Bu kodları terminalinize yazdıktan sonra karşınıza çıkan her şeye büyük Y harfini koyun. Daha sonra ise telefonuna sms yollamak istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek, SMS bomber atabilirsiniz.

Karşımıza çıkan her şeye derken nasıl yani biraz bilgi verir misiniz?

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Evet yıl oldu 2021 halen internte ücretli dahil adam akılı sonuç bulunmuyor .
lütfen yorum kasmak için anaonsms falan yazmayın sakın bizzat kendi no nudzda deneyip başarılı olduğunuz (ücretli/ücretsiz) nereler var?
merhaba sizlere bir uyarı yapmak istiyorum ;

bazı siteler Girdiğiniz Telefon numaralarını alıp darkwebde,deepweb de yayınlıyorlar numara hakkında Ülke,dil gibi bilgileri veriyorlar ve bazı dolandırıcılar o telefonu arıyarak telefon sahibini dolandırıyorlar.

Lütfen Bu Konu Hakkında Çok Dikkatli Olun.

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0

Edward Lawrence

Yeni üye
16 May 2021
39
17
Londra

pkg install git
pkg install python
cd TBomb
chmod +x TBomb.sh
./TBomb.sh

Küçük y koysam olmaz mı?

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0

pkg install git
pkg install python
cd TBomb
chmod +x TBomb.sh
./TBomb.sh

dendim tr no ya göndermiyor neden kendi denemediğiniz programları halen atıyorusnuz?

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
1- hayır amacım post kasmak ise gidip profilimde attığım tüm mesajlara bakabilirsin. :mad:
2- böyle agresif cevap vermen forumda kimsenin hoşuna gitmez ben güzelce uyardım sen ise çemkiriyorsun
3- bence " diğni " böyle işlere karıştırmanı kimse istemez nasıl olsa burası bir forum. eğer illa konuşacağım diyor isen gidip yeni konu açmanı öneririm.
allah aşkına benim bulunudğum ülkemde lütfen anlamına gelicek kadar sık kullanılıyor çoğu herkes kullanıyor eğer çok hoşuna gitmediyse raporla ben raporladım şahsen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.