Online yazılım satışı yapmak istiyorum

Frausen

Yeni üye
5 Ocak 2016
33
0
Başlıkta belirttiğim gibi ufak tefek otomasyon veya web site hazırlayıp satmak istiyorum.Talebe göre fakat bu konuda fazla bilgim yok.Bilgisayar mühendisliği okuyorum artık küçük küçük kendi paramı kazanmak istiyorum.Vb,php,html,java script ve az biraz sql hakkında bilgim var.Talebe göre program yapabileceğim bir site arıyorum ve ne kadar ücret talep edebilirim program veya site için bilgilendirirseniz sevinirim.:)

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
r10 gibi sitelerde üyelik alıp yaptığın programları satarsan eğer programlar ihtiyaç karşılayacak şekilde olursa ciddi paralar alabilirsin.

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
İnternet sitelerinden değerinin en fazla yarısı fiyata satabiliyorsun. İstisnalar hariç. Onun yerine boş zamanlarında dışarı çıkıp hem gezmiş hemde kendi programlarının pazarlamasını yap.

Bende webtasarım işi yapıyorum.

Lise zamanlarımda kapı kapı gezer müşteri arardım. Şimdi ise oturduğum yerden onlar beni arıyor.

Frausen

Yeni üye
5 Ocak 2016
33
0
İnternet sitelerinden değerinin en fazla yarısı fiyata satabiliyorsun. İstisnalar hariç. Onun yerine boş zamanlarında dışarı çıkıp hem gezmiş hemde kendi programlarının pazarlamasını yap.

Bende webtasarım işi yapıyorum.

Lise zamanlarımda kapı kapı gezer müşteri arardım. Şimdi ise oturduğum yerden onlar beni arıyor.
hocam ufak ufak gelmeye başladı site isteyen 2 kişi var şu an o yüzden yumurta kapıya dayandı biraz :D öğrenmek için biraz daha iş paraya bindiği için acemi kalabilirim diye endişeliyim aslında

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.