Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ni0Cx

Yeni üye
13 Haz 2019
14
0
Selamın aleyküm dostlar. Nickim sahtedir.Uzatmadan lafa gircem.

Bu forumdaki Yetkililer ve Bazı seçkin üyeleri tanıyorum.
İyi Bir geçmişimiz var. Buraya can sıkıntısından geldim.
TR deki heyk timleriyle hiçbir alakam yok. Yurtdışında yaşıyorum ve ordaki bazı hack timleri ile alakam var.
25 Yaşındayım, Credit Cart, Social Network vs. işlerle uğraşıyorum ayrıca bazı Programlama dillerini biliyorum
Sanal alemdeki kurallara Polemiklere pek takılmam Amacım Ün yapıp ben heckırım diye sessizce nöbetteyiz demek değil :)
Ben sanalda kendi çıkarlarım doğrultusunda yürürüm, amacım Bu işten maddi manevi kazanç sağlamaktır.
Açıkcası ilk defa bi hack formuna iyi niyetle geliyoruz. Biraz garip olabilir :d

Kim olduğmun önemi yok fakat "İmza" da yazan sözümden beni tanıyan çıkabilir

Son düzenleme:

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Foruma hoşgeldiniz. Umarım alanlarınız da başarılı olursunuz. Ayrıca şu sözünüzü ayakta alkışlayasım geldi. #amacım Ün yapıp ben heckırım diye sessizce nöbetteyiz demek değil.

Forumu katkınız olması dileği ile.

Ni0Cx

Yeni üye
13 Haz 2019
14
0
Foruma hoşgeldiniz. Umarım alanlarınız da başarılı olursunuz. Ayrıca şu sözünüzü ayakta alkışlayasım geldi. #amacım Ün yapıp ben heckırım diye sessizce nöbetteyiz demek değil.

Forumu katkınız olması dileği ile.

Eyvallah kardeşim. Fakat o bahsettiğin söz lamer timine karşı demiş oldugum laftır. Sözüm o imzadaki dir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.