••Bu Resmin Ne Anlama Geldiğini, 10000 kişiden Yalnızca 1'i Anlayabiliyor

tesla510

Yeni üye
8 Haz 2009
8
0
sivri burunlu uzun sakallı bi adam, bir yunus balığının kafasının iskeleti, tuhaf tuhaf bakan bir kirpi, göğe yükselen bi melek ve son olarak ağaçlardan birinin duyu organları var ve sırıtıyo...

gerçekten tuhaf bi resim....

Son düzenleme:

niTRos001

Katılımcı Üye
2 Kas 2008
978
3
Bura güzel bir kır ortamı var az ilerisinde de orman var. Resmi çizenin ne anlamda çizdiği önemli bence.

Kaporta

Yeni üye
2 Ocak 2007
35
0
Sadece manzarası olan ve anlam çıkarılacak belirgin hiç bi yönü olmayan resimden ne anlam çıkarılacaksa artık.. :D bence o 1 kişinin ruhsal sağlığı bozuk olduğu için üstünde deney ve araştırmalar yapıyorlar xD

16 Tem 2009
238
0
arkadaşlar içlerine hayvanlara benzeyen bir çok resim koymuşlar balıktan ayıya kurttan tavşana aslında karmaşanın içine göz ve ağıza benzer şeyler konmuş..

tr_kerata

Yeni üye
22 Haz 2009
17
0
olm bn snn paylştıın şeyleri başka form stesinde gördm ... acaba oradan alnış olablir msn?

Deokiton

Katılımcı Üye
2 Tem 2009
901
0
MANİSA
şok şok şok buldum resimdeki sarı yolu kesen bir engel var ağaca benziyor ama ağaç değil başka bir şekli var sanki köpek gibi bir hayvana benziyor;) biraz dikkatli olun bir sonuç çıkaracaz bu resimden.....

8 Tem 2009
123
0
Bence resimde gördüklerimiz yol,ağaçlar,bulut ve gökyüzü değil :) yani bu bir resmin 1/4 ü aslında resim başka bir şey :D gibime geldi..

okan00600

Yeni üye
22 Tem 2009
25
0
Ben yerde yatan İkİ adam ve gÖkte onlara benzer bulutlar bu Şekİllerde bİrbİrİnden uzaklaŞiyo ben bunu gÖrdÜm

santral_1789

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
372
0
ankara-urfa
bulutlar kötülüğün simgesi....ağaçlarda kötülük karşısında geriye çekiliyor...eğer değilse çok ta merak etmedim zaten......peh......

..........................................................................................................

ben kendimi aşık bilirdim...meğer millet mecnun olmuş........

8 Tem 2009
123
0
1\iyideşimdi madem cevap saklanıyor biz nerden bilecez hangimzin dediği doğru :D
2\Cevap olarak çöyle bi şey aklıma geldi burdaki sorun bence ağaçlarda ve yolda çünkü ağaçlar normal değil yani bir engebe boyunca uzanıyor ve yolda bu eğimi keserek ağaçlara doğru gidiyor..:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.