Opencart Hk

sehoffice

Üye
29 Ağu 2015
61
0
Kolay gelsin değerli forum üyeleri. Yaklaşık 2 senedir opencart kullanıcısıyım şuan 2.3.0.2 kullanmaktayım. Sizden bir yardım istiyorum ne yaptıysam nasıl yaptıysam bir türlü başaramadım. Bir web sitesi üzerinden V.I.P üyelik vermek istiyorum herşeyim hazır fakat isteğim şu hali hazırda dükkanımda bulunan müşterilerim bulunmakta bunları siteye yönlendirmek ve vip üyelik vermek istiyorum. Bunun için özel bir kod üretip bu kodu siteye girdikleri zaman üyelik sayfasına yönlendirecek ve üye olduklarında vip üye olacaklar. Bu kod sistemini getiremedim bir türlü yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum iyi forumlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.