Opera mini İle İp Adresinizi ''opera. mini. net'' Gibi Farklı İp Göstermek /Pro Gizlilik

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
İp Adresinizi Bilinmeyen Yapmak.Vpn Log Derdine Son.[PROFOSYONEL GİZLİLİK]

Mobil'den Opera Mini Kullanıyorsanız

Gmail
Microsoft
ve Çoğu İnternet Sitesinde İP Adresiniz opera. mini. net gibi farklı bir ip olarak algılanır bazen Facebook'ta algılayamaz bilinmeyen cihaz olarak geçer.

ve bunun iyi tarafı ise İP adresi'nizin değişik görünmesine rağmen her hangi bir "Olağan dışı giriş" olarak algılamadıgı için rahatça giriş yapabiliyosunuz.

Ben Bunu Aslında Baya Kendime Saklamıştım Bi Yerde Paylaşmayacaktım.Ama THT 2.Bir Ailem :)

Son düzenleme:

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
Mobil'den Opera Mini Kullanıyorsanız

Gmail
Microsoft
ve Çoğu İnternet Sitesinde İP Adresiniz opera. mini. net gibi farklı bir ip olarak algılanır bazen Facebook'ta algılayamaz bilinmeyen cihaz olarak geçer.

ve bunun iyi tarafı ise İP adresi'nizin değişik görünmesine rağmen her hangi bir "Olağan dışı giriş" olarak algılamadıgı için rahatça giriş yapabiliyosunuz.

Ben Bunu Aslında Baya Kendime Saklamıştım Bi Yerde Paylaşmayacaktım.Ama THT 2.Bir Ailem :)

çok mantıklı. acaba opera mininin user agentine göre mi yapıyor yoksa opera mini sunucularının ipsine göre mi :/

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Proxy'e göre bilinmeyen cihaz demez useragent'i tanımlayamadığından der normal tarayıcının user agentini değiştirip m.facebook.com a girdiğinizde bilinmeyen cihaz olarak algınabilirsiniz normal.Benim symbian/java tabanlı telefonum var ve ben iphone 4 kimliği kazandırdım tarayıcısına böylece youtube dan video izleyebiliyorum hala normalde youtube symbian/java desteği kesilmişti :)

furqanx42

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,150
0
Arkadaş doğru söylüyor facebook bilinmeyen cihaz olarak gösteriyor ama böyle kullanmak hiç aklıma gelmemişti teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.