Operasyon:MENBİÇ PlayStore'da!

versen5656

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
3,372
7
para amaçlı olmuş ona üzüldüm paralı olursa değeri kalmaz onun yerine reklam vs koysan daha eyi bence :D

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
14 Mar 2017
4,188
584
26
Sakarya
Açık konuşmak istiyorum ancak yanlış anlama bunları öneri olsun diye yazıyorum.
Şimdi destek payı yuvarlayalım 2 tl.
Bu desteği seve seve vermek isterim ben şahsen ancak bir iç ses var kardeşim ve bu iç ses diyor ki:
Oyunun grafiklerine bakıyoruz ön açılış harika ancak bölümlerde ki askeri resimler bence uyumsuz kalmış oları da bir oyun grafiği tarzında hazırlaya bilirdin. Oyun içi grafik ile oyun başlangıcı grafik den dolayı bence doğrudan ücreti hak etmiyor. Kontrolleri gayet güzel mesela hiç bir takılma/kasma vb yok. Yani doğrudan ücret almak için bence belirli bir barajı geçmen gerekiyor. Emeğine sağlık diyorum.
:)

Son düzenleme:

'MTG

Uzman üye
23 Haz 2015
1,460
7
System32
İnsanlar uygulamaya ücretli olduğu için ön yargı ile yaklaşır. Oyun içi satın alma eklesen daha faydalı olabilirdi

uzumdodo

Üye
23 Nis 2014
159
0
Açık konuşmak istiyorum ancak yanlış anlama bunları öneri olsun diye yazıyorum.
Şimdi destek payı yuvarlayalım 2 tl.
Bu desteği seve seve vermek isterim ben şahsen ancak bir iç ses var kardeşim ve bu iç ses diyor ki:
Oyunun grafiklerine bakıyoruz ön açılış harika ancak bölümlerde ki askeri resimler bence uyumsuz kalmış oları da bir oyun grafiği tarzında hazırlaya bilirdin. Oyun içi grafik ile oyun başlangıcı grafik den dolayı bence doğrudan ücreti hak etmiyor. Kontrolleri gayet güzel mesela hiç bir takılma/kasma vb yok. Yani doğrudan ücret almak için bence belirli bir barajı geçmen gerekiyor. Emeğine sağlık diyorum.
:)

İnceleyip, üzerinde durduğunuz için teşekkür ederim.

*GÜNCELLEME* Oyun 3 günlüğüne ücretsiz olmuştur. Uygulamaya 5 yıldız verip yorum atarsanız kullanıcı etkileşimini arttırabiliriz. Herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Codecanyondan projeyi satın alıp, içine 2 tane türk bayrağı eklemekle oyun yapılmaz.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Düzeltilmeli

Ellerinize Sağlık Ancak Oyunun Eksiler Var
-Yazılar Küçük
-Hareket Edince Lag Oluyor
-Başlangıçta Kasma Oluyor
-Kasabiliyor
-Silah Mermisi Az
Bunlar Düzeltilirse Oyun Daha İyi Olur

Emir695

Yeni üye
2 May 2016
38
0
Satın alacağım böyle türk yapımı oyunlar görmek güzel benimde bir planım var ancak daha bitmedi elinize sağlık

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Eline emeğine sağlık hayırlı olur inşallah tek bi önerim var birçok kişide yazmış keşke uygulama içi satın alma olsaydı uygulama ücretli olmasaydı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.