operasyona devam 10 site hacked

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Tebrik ederim Uygurluların kardeşlerimizin kanı yerde kalmayacak bizler bir yapamayız demeyin biz çok büyük şey yapcaz çin server bırakmıyacaz.

Özellikle Devlet siteleri büyük siteler Uygur Türklerinin Kanı asla yerde kalmayacak.

Çinliler Bekleyin Yine BİZ Sizi YIKMAYA Geliyoruz Ama Bu Sefer İçlerinde Bende VARIM!!

eray88

Üye
11 Ağu 2008
176
0
Tebrik ederim Uygurluların kardeşlerimizin kanı yerde kalmayacak bizler bir yapamayız demeyin biz çok büyük şey yapcaz çin server bırakmıyacaz.

Özellikle Devlet siteleri büyük siteler Uygur Türklerinin Kanı asla yerde kalmayacak.

Çinliler Bekleyin Yine BİZ Sizi YIKMAYA Geliyoruz Ama Bu Sefer İçlerinde Bende VARIM!!
uğraşıyom ama çin serverlerına girmek çok zor adamlar önlemlerini almış ama y ı l m a k yok çin yaptıklarının
hesabını siber savaşta ağır ödicek

cw19

Yeni üye
12 Tem 2009
1
0
öyle bir yer
arkadaşlar aranıza yeni katıldım benım bır sayfayı ozellık chına lıları kabılıyetım yokama yaptıklarını gonulden tebrık ve emegını takdır edıyorum durmak yok .. Ey türk oğlu durmak senin soyunda olmadı gelecek neslindede olmayacak her daim TÜRK MİLLETİ HER DAİM TÜRK EVLATLARI ALLAHIM SEN BİZLERİ KORU YOLUMUZU AÇIK EYLE

rtsel0

Yeni üye
12 Tem 2009
1
0
tesekkürler çine olan tepkileriniz için ben fazla anlamadığım için ancak bukadar bir kuru tesekkürle destekcinizim herkesin eline sağlık

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
tbrkler kardeşim başarılarının devamı dilerim bu adilere gereken cevabı sanalda olsa verin saygılaımla..

eray88

Üye
11 Ağu 2008
176
0
yorumlarınızdan dolayı teşekkürler bu her türk hackerin görevidir haxklediğim sitelerin çoğu çin sitesi değil ama önemli olan insanların dikkatini çekmek ve mesaj vermek artık operasyonlara devam

dogalhack

Yeni üye
15 Tem 2009
1
0
ben de sizlere yeni katıldım.hepinize saygılar ,selamlar.çalışmalarınızı destekliyor,başarılar diliyorum.

mtongur

Yeni üye
21 Eyl 2008
4
0
arkadaşlar Allah beyninize ve parmaklarınıza kuvvet versin. Yıkın aslanlarım çinlileri. Ya ÖLÜM Ya İSTİKLAL. ALLAH ALLAH ALLAH ALLAH ...

nd01

Yeni üye
16 Tem 2009
1
0
hepinizin eline sağlık,pek bişe anlamıyorum ama yapabileceğim birşey varsa hazırım..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.