Origin Hesabım Çalındı

cr7veq7

Yeni üye
31 Tem 2016
13
0
Selamun aleyküm arkadaşlar
Benim origin hesabımı çaldılar 6 aylık emek + fifa 16 vardı içinde bunu nasıl geri alırım lütfen yardım edin.Adam şuan hangi nick'le kullandıgını biliyorum origin'i lütfen bana yardım edin

cr7veq7

Yeni üye
31 Tem 2016
13
0
Maalesef hepsini yırttım attım nasıl olsa kimse birşey yapamaz diye yaptılar :/
Adamın şuanki origin id sini biliyorum onla bir sonuç çıkmazmı yav

carbon3180

Üye
27 Kas 2009
235
0

cr7veq7

Yeni üye
31 Tem 2016
13
0
Bunlarla konuştum maalesef sonuç çıkmadı.Hesabi hackleyemezmiyiz arkadaşlar lütfen yardım edin yav 150 lira ve 6 aylık emek gitti kıralım su hesabı be

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.