Orjinal Filmler

General Smoker

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
464
0
118
ABD * KANSAS
Film sitemiz var, Orjinal ve altyazı türkçe filmler arıyorum, tabi alıntı olucak ama.
1.bölümü yükleyip, Kendim 1-2 dakıka bölümünü editlemek düzenlemek istiyorum.
Bazı film sitelerinde Kendi isimlerini koyuyorlar, böyle bir site verebilirmisiniz ama, editlenmemiş olucak sadece altyazı veya türkce dublaj...

Godoflife

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
295
0
Kardeşim tam anlamadım nasıl bi şekilde film iztediğni ama anladığım kadaryıla yardımcı olmaya çalışabiirim.Bende gömülü altyazılı biraz film var birazda mkv formatında filmler var ; bunlarda altyazı sonradan ekleniyor ama altyazılarıda mevcut.Ya da sana sadece site mi lazım ( site lazımsa daha açık anlatır mısın nasıl site arıyorsun ? )

General Smoker

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
464
0
118
ABD * KANSAS
Kardeşim tam anlamadım nasıl bi şekilde film iztediğni ama anladığım kadaryıla yardımcı olmaya çalışabiirim.Bende gömülü altyazılı biraz film var birazda mkv formatında filmler var ; bunlarda altyazı sonradan ekleniyor ama altyazılarıda mevcut.Ya da sana sadece site mi lazım ( site lazımsa daha açık anlatır mısın nasıl site arıyorsun ? )

1) Film sitemiz var kendimize ait.
2) Başka sitelerden hazır alıyoruz biz hazırlamıyoruz yani anlatabildim mi.
3) Bana Türkçe altyazılı veya Tükçe Dublajlı olan Filmler lazım. (Farketmez Ama Yeterki Filmlere yazıyı ben eklemicem sadece başlangıç ve bitiş bölümüne kendi ismimizi ve sitemizin ismini yazıcaz)
4) Ama Biz başka sitelerden aldığımız için onların reklamlarını yapmış oluyoruz mesela bizim sitemizin adı (aaa) Başkasının sitesinin adıda (bbb) bbb sitesinden filimleri alıp bizim (aaa) Sitesine upload ediyoruz, o yüzden reklam olmuş oluyor.
Ben bu filimlerin 1. bölümüne kendi sitemizin adını gömücem altyazı olarak, anlatabildim mi :RpS_sad:

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.