Orjinal windows 7,8,10 isolar buyrun indirin

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Arkadaşlar orjinal ms windows isoları istediğiniz versiyonları hemde microsoft sunucularından son hızda indirebilirsiniz.

TNCTR den Alıntı : Extended, on 24 Nov 2015 - 16:00, said:
Tech Bench Hacked :)

Alttaki Adres'e Girin Chromeden.

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench

Daha Sonra CTRL+SHİFT+J YAPIN çıkan konsola aşağıdaki kodları yapıştırıp enter'e basınız.

Kodu buraya ekleyince olmuyor onun için upload ettim

KOD TIKLAYIN

şimdi sol taraftan
İndirmek İstediğiniz İSO'yu Seçiniz :)

Bu arada k ve kn:

Windows 7 K: Windows 7 K,Kore pazarı sürümü aslında ve orijinal Windows 7 ile aynı tek farkı bu sürümde Media Player Center ve Messenger Center Web site linkleri var.

Windows 7 KN: Windows 7 KN Kore pazarı sürümü ve orijinal Windows 7 ile aynı özelliklere sahip fakat Windows Media Player ve ilişikili teknolojilere (Windows Movie Maker gibi) sahip değil.

g8Zvk2.png

El değmemiş sistem arayanlara duyurulur.

Son düzenleme:

tuul

Üye
18 Eyl 2008
197
0
Teşekkürler yararlı bilgi.Tam hiz yuklenme digil ama 412-500 kb/s arası

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Teşekkürler yararlı bilgi.Tam hiz yuklenme digil ama 412-500 kb/s arası

Ne demek. O senin internetine bağlı birşey internetinin indirme hızı daha yüksek ise o değerler cidden düşükdür internet download manager ile indirirseniz yararınıza olucaktır msdn el değmemiş sürüm arayanlar bu konuya bakabilir.

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
ellerine sağlık ALLAH RAZI OLSUN

Ne demek iyi forumlar.

Adamsın ! lazımdı Bana

Ne demek iyi forumlar.

Saol ha lazımdı

Ne demek iyi forumlar.

Ellerine Sağlık Kardeşim .

Ne demek iyi forumlar.

Pek bilgim yokda arkadaslar iso ne nedemk söylermsnz .s

Yardım edebilecek varmı?

İso, cd imaj dosyası yani bir çok dosya bileşeninin tek bir kalıp halinde getirilmesidir. İso dosyaları cd veya dvd ye yazdırılmak için kullanılır. Çoğunluka pc ye açılışda bazı dosyalara otomatik açılma emiri vermek şeklinde anlayabilirsin örneğin buradan indirdiğin işletim sistemini windows açılmadan kurmaya çalışmak için iso kalıbına ihtiyacın vardır. Yani benim paylaşmış olduğum bir nevi format kurulum dosyalarının tek bir kalıp halidir iyi forumlar.

dj-karakabus

Katılımcı Üye
3 Eki 2009
307
1
helal olsun.. hiç bi yerde göremeyeceğiniz bilgiler bunlar. arkadaşlar iyi değerlendirin :))

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
VM96:2 Uncaught TypeError: Cannot set property 'innerHTML' of null(…) böyle hata aldım :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.