Ormus manna nedir

carakenan

Üye
26 Şub 2014
204
1
İstanbul
Arkadaşlar böyle bir site buldum zekayı artırıyormuş bu ormus denen madde gerçekliği nedir bilen varsa yazsın lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Antik Mısır'da Manna diye isimlendirilen bu gizemli madde, esasında mono atomik altındır, beyaz toz halindedir. Literatürde “ORMUS” olarak da geçmektedir. Ancak ORMUS içerisinde radyum, altın, gümüş, plâtin, magnezyum oksit bulunan bir nevi kokteyldir. Manna ise saf altındandır.

Bunun hakkında bir çok komplo teorisi duymuştum masonların içeceği , düzenli kullanırsanız zekanız %20 artıyor vb. işin bilimsel kısmını bilmiyorum bunun hakkında çok efsaneler ve söylentiler var. Fiyatı da oldukça pahalı. Youtube de yapımı hakkında videolar var bir ara araştırmıştım. Gümüş suyu yapacaktım ben maliyeti ucuz diye o da bu elektroliz olayında parçalar tam çözünmesse böbrekte taş olmasına vs. sebep oluyormuş bu maceram öylece bitmişti. Yani kısacası zekayı açan sizi güçlendiren bağışıklığınızı artırdığı düşünülen madde

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.