Örnek Aldığınız Hacker ?

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Wordprees ya da sql ile site taratıp hacklemek hackerlıksa o zmn dünyadaki herkez hacker...

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Şimdi hacker ayrı bir kavram defacer ayrı bir kavram.

Sorun bakalım kevin mitnick e hiç index basıp zone almış mı :)

Edit: şimdi gördüm de benim ne işim var orda :)

Abi seni örnek almamız için profil resmin yeter. Neden bilmiyorum ama Bende senin pp yi görünce mutlu oluyorum ve hafif bir gülümseme oluyor. Sen belki hatırlamazsın ama bu forumda bana ilk yardımı yapan sendin . Belki o yüzden . Bu arada pp yi güncellemişsin :D

Örnek Aldığım Hackerler :

Veteran 7
musileno

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Abi seni örnek almamız için profil resmin yeter. Neden bilmiyorum ama Bende senin pp yi görünce mutlu oluyorum ve hafif bir gülümseme oluyor. Sen belki hatırlamazsın ama bu forumda bana ilk yardımı yapan sendin . Belki o yüzden . Bu arada pp yi güncellemişsin :D

Örnek Aldığım Hackerler :

Veteran 7
musileno

Estağfurullah canım şimdi bana lamer demek bile lamerlara hakaret olur benim sistem güvenliği literatüründe bir tanımım yok :)

Profil fotosu zaten benle bütünleşti senelerdir bilen bilir anısı çok ;)

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
black-vr7
NoStopBoys
ColdShadow :D kardeşım benım çok ıyıdır ona yetişmeye çalışıyorum :D

waryota

Uzman üye
13 Tem 2015
1,280
0
Almanya
Veteran 7
'AdrenaLiN
Whisber
Namını Çok Duydum Okudum İnternetten Onun İçin Bu Platforma Geldim.
ZoRRoKiN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.