Orta Düzeydekiler İçin DEV Hack Arşivi V1.0 - [MKA]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByllEmir

Katılımcı Üye
7 Nis 2016
456
0
Dostm dalgami geciyorsun 1 kere istedim tesekkur butonuna basin dedin 2 yi attim gormedim o msji 3 yu attim gonderilecek dedin gondermedin

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
Hocam bende bazıları rar şifresini istiyor teşekkür edenler sen online olamıyormuşşsun sorun olmazssa vereyim mi ?
Bir sorayım dedim.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Milletin Arşivini çalıp sonrada milleten teşekkür diliyorsun ayıp bu yaptığın . Bence forumda böyle şeylere kısıtlama getirilmeli , Ayrıca arşiv sana ait olsa bile böyle birşey istemen oldukça büyük yüzsüzlüktür.

/report

Kardeşim ağzımı bozdurma .Benimle adam gibi konuşucaksın.3 yönetimin haberide iznide var sen kimsin ? SORGULAMAYA NE HAKKIN VAR ? Kaç aydır bununla uğraşıyorum programları tek tek indirmedim forumdaki diğer arşivlerdende yararlandım programların yeni sürümlerinide indirip ekledim 300 MB'lık arşivle RAR'sız hali 2 GB olan arşivi kıyaslama.Burda yüssüz olan sensin bi şey bilmeden boş konuşuyosun.Teşekkür ettikten sonra geri çekmek sizin elinizde forum dışı kullanımı engellemek için böyle bişey yaptım ki amacım bu olmasa bile karışmaya hakkın yok yüssüzüm sanamı kaldı ? Bencelerini kendine sakla kuralları koyacak kadar üstün değilsin.Yasakmı değil Undedected bölümüne gir bakayım şifreyi direk veren varmı ? Uzatırsam ağzımı bozucam boş konuşma kaybol.

Git başka yerde post kas konumu kirletme...

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
nasıl yanı hocam paylaştıkları ona ait değilmi alıntımı yani ?

Programları ben kodlamadım o
yandan alıntı ama tek tek indirip bi araya getirdim kendini bilmez Veled boş konuşuyo.

Hayırlı Forumlar

Teşekkür ederim,sizede.

Şifre bekliyorum teşekkür edildi

Kardeşim Şifre Verirmisin özelden Tesekkurler

Özel mesaj atıyorum umarım gelince şifreyi verirsin. Eline emeğine sağlık bu arada çok güzel arşiv olmuş.

Dostm dalgami geciyorsun 1 kere istedim tesekkur butonuna basin dedin 2 yi attim gormedim o msji 3 yu attim gonderilecek dedin gondermedin

Kardeşim teşekkür edenleri göremiyorum benim ne suçum var Hem teşekkür edip hemde ÖM'den yazanlar var bekleyen kaç kişi var Spam yiyorum baştan teşekkür edenlere hızlı hızlı atıyodum şimdi edenleride göremiyorum 10 dakika içinde şifreni yolluyorum.

Ellerine sağlık beklyorum :)

Teşekkür ederim Öm'den iletildi ;)

kardeş indiremiyorum link silinmişmi acaba yardımcı olurmusunuz

Yandex Disk'e kaydet diyerek indirebilirsiniz :)

Hocam bende bazıları rar şifresini istiyor teşekkür edenler sen online olamıyormuşşsun sorun olmazssa vereyim mi ?
Bir sorayım dedim.

ÖM'den verebilirsiniz,ilginiz için teşekkür ederim :)

ellerinize sağlık

Teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Julxes

Yeni üye
15 Haz 2014
24
0
Dostum dosyayı farklı bir yere yükleme şansın var mı? İnternet hızım yüksek iken yandex'ten dolayı hızım ciddi anlamda düşüyor. Şimdiden ilgin için teşekkürler.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Emeğine sağlık hocam.

Teşekkür ederim kardeşim :)

Dostum dosyayı farklı bir yere yükleme şansın var mı? İnternet hızım yüksek iken yandex'ten dolayı hızım ciddi anlamda düşüyor. Şimdiden ilgin için teşekkürler.

Yandex diske yüklemem 1 haftamı aldı,bilgisayarım bozuktu sürekli kapanıyodu ekran kartından dolayi 4-5 kere yarıda kaldı sonunda yükledim 1 gün sonra tamamen gitti tuşa basıyorum açılıyo belli ama görüntü yok kararıp kalıyo.Mega Nz yüklemeyi denedim tarayıcı üstünden olduğu için 20 DK'da anca %1 oldu.İnternet hızımda çok kötü 890 Ping 0.7 yükleme 1.17 indirme hızı var.Malesef yükleme şansım şuanlık yok.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Teşekkürümü ettim hocam pass alabilirmiyim

Hemen iletiyorum,teşekkür ederim.

Her zamanki gibi güzel konu olmuş elinize sağlık.

Teşekkür ederim kardeşim iyi kulanımlar :)

Eline Sağlık Süper Ve Yararlı.

ÖM Atamıyorum :( bana öm olarak şifreyi gönderebilirmisin ?

Gönderdim kardeşim,iyi kullanımlar :)

Çok teşekkürler emeğine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.