Orta Düzeydekiler İçin DEV Hack Arşivi V1.0 - [MKA]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Teşekkür ederim,şifreleriniz iletilmiştir iyi kullanımlar,indiremeyenler için linkler kontrol edildi sıkıntı yok :)

uLubatlı38

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
609
0
-Kayseri
vermiş oldugunuz link tıkladıgımızda hata alıyoruz reklam veriyor reklam sonrasında da hiçbirşey çıkmıyor. Link de hata oluşmuş olabilir mi?

hadat

Yeni üye
5 Nis 2012
4
0
Şanlıurfa
ellerine sağlık kardeşim özelden mesaj atanmıyorum şuan için.Klasörtün şifrensi bende alabilirmiyim ?
Emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş

bycrypted

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
262
1
Sa Kardeşim Ben Göremiyorum Konunun Başını Nedense Bana Link Atarmısınız ?

Radon53

Yeni üye
8 Ocak 2017
34
0
Emeğine sağlık hocam. Faydalı paylaşım için teşekkürler. Şifreyi gönderebilir misin?

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
İstek üzerine indirme linki tekrar kontrol edildi sorun yok,mesaj atanlara şifreleri iletildi,iyi kullanımlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.