ortak internet hız sınırlama

onurdasdemir12

Katılımcı Üye
8 Tem 2012
645
0
34
merhaba arkadaşlar biz ortak internet kullanıyoruz normalde sorun olmuyor fakat komşu internetten bişe indirdiği zaman vs benim internetim aşırı yavaşlıyor ve bu durumdan çok sıkıldım biraz araştırma yaptım modem üzerinden sınır konulabiliyormuş fakat güzel bi anlatım bulamadım bilen birileri yardımcı olursa çok sevinirim

Sharkman005

Katılımcı Üye
2 Eki 2013
840
0
hocam sınırlamayı tam olarak bilmiyorum da ağ üzerindeki birçok işlemi görüp düzenleyebildiğimiz bir program var istersen dene bir ağa kaç kişini bağlı olduğunun kimlerin bağlı olduğunu veya diğer ağların xml dosyalarınız falan hep inceleyebiliyorsun senin istediğini tam yapamayabilir ama bi kurcala programı belki işine yarar program net essential tool sadece ağ işlemlerini değil biçok şey yapabilirsin ipden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.