Çözüldü Otobus İçindeki Kameralar (fikirlerinize ihtiyacim var)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

A1000niz01

Üye
13 May 2014
174
0
Cümleten Selamun Aleykum iyi forumlar gecirmeniz dilegiyle...
»»» Bugun otobuste karşılaştıgım bi kız vardı onun bulmam gerek bana fikirleriniz veya onerileriniz lazim ne yapabilirim.Otobus icindeki kameralar kayit ediyorsa eger kizin hangi durak:RpS_sad:ta indigini bulma sansim var mi yada o kayitlara ulasmam icin belge gerekiyor mu benim icin cok cok onemli yardim ederseniz cok sevinirim onu birsekilde bulmaliyim sosyal paylasim siteleri vb seyler olsun Önerilerini yada fikirlerini bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,800
356
85
u bilmiyorum maalesef
ufak bi leptopla binersen wifi kırıcı dumpper gibi programla ilk denemeyi yapmalısın
kırmayı becerebilirsen kameraya bağlanmada sıkıntı yaşamazsın :)
veya bigün yine aynı saatte aynı yere çalışan bir otobüse binip ilk tanışmayı teklif edebilirsin binerse.. :)

jagged

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,432
0
C:\
Adamım kamera ip cam ise sosyal mühendislik dışında da bir şansın olabilir. Ayrıca sosyal mühendislik ile de kamerayı izleyebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.