Otomatik Kayıt botu nasıl yapabilirim?

admgzzz

Yeni üye
11 Tem 2020
41
0
Arkadaşlar bir siteye otomatik 100-200 adet hesap açacak bir bot yapmak istiyorum.
Ben robot değilim testi de mevcut sitede. Bu şekilde bir bot nasıl yaparım ? Yol gösterecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.
Teşekkürler . İyi forumlar.
Username list var elimde txt dosyasında yazılı olanları kullanmasını istiyorum ya da rastgele kullanıcı adı da olabilir.

kayıt formu bu şekilde.

-
Tempmailden çekip onay yapabilirse harika olur, ama imkansız ise eğer, olması şart değil.

Tempmailden çekip onay yapabilirse harika olur, ama imkansız ise eğer, olması şart değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bilinmiyor81110

Yeni üye
14 Ocak 2019
8
2
Evrean
Arkadaşlar bir siteye otomatik 100-200 adet hesap açacak bir bot yapmak istiyorum.
Ben robot değilim testi de mevcut sitede. Bu şekilde bir bot nasıl yaparım ? Yol gösterecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.
Teşekkürler . İyi forumlar.
Username list var elimde txt dosyasında yazılı olanları kullanmasını istiyorum ya da rastgele kullanıcı adı da olabilir.

kayıt formu bu şekilde.

-

Merhaba bu mümkün lakin olabildigince vakite ihtiyacın olacaktır captchayı bypass etmenin internette türlü türlü yolları vardır ama uzun iş ileri seviye python biliyorsan basit tek sorun zaman kendi buldugum bir zafiyet var ama başka sitelerde bulmuş olabilir ben bulduysam dünyada tek ben bu açıgı bulup bildigim anlamına gelmiyor yüzeysel bakarken farkettim açıgı recaptcha dogrulaması yaptıktan sonra google artık ip adresine whitelist damgası vuruyor veriler degişmezse eger degiştigi vakit blackliste alınıyorsun bu durumda dogrulama ekranı açılıyor yani yapman gerek whiteliste almak onun içinde google algoritmalarını deneye deneye bulman gerekiyor bu yüzden uzun iş saglam kodlama diye birşey yoktur eger var ise aylardan fazla sürer lakin o bile 100% güvenlik saglamaz... yani kısacası internette biraz araştırırsan daha hızlı yaparsın burada yazardım ama çok uzun sürer bir konu açmam daha iyi olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.