Oturarak binlerce dolar kazanabileceğiniz 2 iş

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Merhaba dostlar,

Evet böyle işler mevcut. Son zamanlarda dikkatimi çok çekti herkes bir para kazanma peşinde ama kimse kullanması gereken şeyi kullanmıyor BEYİN.

Arkadaşlar para kazanmak kolay bir şey ama her şeyin bir zorluğu vardır önce bilgin olur o işte ve o bilgini geliştire geliştire kazanırsın işte bugün size para kazandırabilecek pek de zor olmayan işlerden bahsedeceğim.

3D Model tasarımı

Kullanılan programlar (genel olarak) :

• [*]3Ds Max
    [*]Blender
    [*]Cinema 4D
    [*]Maya
    [*]SkechUp
    [*]ZBrush

İşin tanımı:
3D Modeller (Karakter, Ev eşyaları, Şehir veya mahalle tasarımı ve varolmuş her şey) tasarlayıp satmak.
Ekstradan iş imkanları da mevcut ; Karakter tasarımcısı, iç mekan tasarımcısı, dış mekan tasarımcısı vb. işler.

Satabileceğimiz siteler:

• [*]Unreal Engine Marketplace
    [*]Turbosquid
    [*]3DModel satış siteleri
    [*]Armut
Araştırdıkça daha fazla site önünüze çıkar.

İş ile ilgili örnek tasarım:

3OAyP9.jpg

anXk02.jpg

jqBljW.jpg

Proje fiyatı ortalama 1400 - 3500TL

Yapım süresi ortalama 1 - 1.5 hafta

UI/UX Designer

• [*]Adobe XD - Bende kullanıyorum
    [*]Sketch
    [*]Figma
    [*]InVision
    [*]MarvelApp
    [*]Proto.io

İşin tanımı:
Web, Mobil, Desktop veya TV gibi platformlar için bu programlar ile sadece çizim yaparak arayüz tasarımı yapıp satmak.
İş imkanları; UI/UX Designer. HTML/CSS'e dökebiliyorsanız Web Designer.

Satabileceğimiz siteler:

• [*]UI8
    [*]Dribbble
    [*]Behance
    [*]CreativeMarket

İş ile ilgili örnek tasarımlar (BENİM TASARLADIĞIM PROJELER):

OrEQVP.jpg

anXkLB.jpg

P7QX07.jpg

Proje fiyatı ortalama Net bir fiyat veremiyeceğim projeye göre değişir

Yapım süresi ortalama 25 dakika - 1 saat

Bunlara benzer onlarca online ortamda kısa sürelerde yüksek paralar kazandıracak işler mevcut bırakın şu kuruş saymayı falan filan da daha geniş çaplı düşünün ileri yönelik size en azından bilgi katacak CV'nize bunu biliyorum diye ekleyebileceğeniz bir şeyler katmaya uğraşın.

Umarım size düşünmek için bir şeyler kazandırmışımdır.

xerz

Yeni üye
17 Mar 2018
45
0
Yaptığınız projelerden ne kadar kazanç elde ettiniz ? Şimdiye kadar.

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Yaptığınız projelerden ne kadar kazanç elde ettiniz ? Şimdiye kadar.

React Native ile mobil uygulama geliştiren bi firma da daha 7 aylık bilgim ile işe başladım 1. yılım dolmadı daha asgari ücret :)

Ekstradan: heali.ai isimli siteden teklif aldım dün proje başı 250usd anlaştık daha da görüşürüyoruz

Son düzenleme:

xerz

Yeni üye
17 Mar 2018
45
0
React Native ile mobil uygulama geliştiren bi firma da daha 7 aylık bilgim ile işe başladım 1. yılım dolmadı daha asgari ücret :)

Ekstradan: heali.ai isimli siteden teklif aldım dün proje başı 250usd anlaştık daha da görüşürüyoruz

Başarılar kardeşim daha yüksek yerlerde görürüz seni inşallah

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Peki bu iş tekliflerini nasıl alıyorsun? Ayrıca evden çalışıyorsun değil mi?

Dribbbledan teklifler geliyor geneli paypal ödeme yapmak istiyor fakat malum neyse WU ile anlaşıyorum veya 3D model tasarlatmak isteyen kişilerin ilanları oluyor armut gibi sitelerde onlara başvuruyorum ayrıca Open World oyun da geliştiriyorum tek başıma modelleyip kodluyorum 10 yıla biter :)

Ty Inc

Üye
15 Eyl 2018
167
3
Merhaba dostlar,

Evet böyle işler mevcut. Son zamanlarda dikkatimi çok çekti herkes bir para kazanma peşinde ama kimse kullanması gereken şeyi kullanmıyor BEYİN.

Arkadaşlar para kazanmak kolay bir şey ama her şeyin bir zorluğu vardır önce bilgin olur o işte ve o bilgini geliştire geliştire kazanırsın işte bugün size para kazandırabilecek pek de zor olmayan işlerden bahsedeceğim.

3D Model tasarımı

• [*]3Ds Max
    [*]Blender
    [*]Cinema 4D
    [*]Maya
    [*]SkechUp
    [*]ZBrush

İşin tanımı:
3D Modeller (Karakter, Ev eşyaları, Şehir veya mahalle tasarımı ve varolmuş her şey) tasarlayıp satmak.
Ekstradan iş imkanları da mevcut ; Karakter tasarımcısı, iç mekan tasarımcısı, dış mekan tasarımcısı vb. işler.

Satabileceğimiz siteler:

• [*]Unreal Engine Marketplace
    [*]Turbosquid
    [*]3DModel satış siteleri
    [*]Armut

İş ile ilgili örnek tasarım:

3OAyP9.jpg

anXk02.jpg

jqBljW.jpg

Proje fiyatı ortalama 1400 - 3500TL

Yapım süresi ortalama 1 - 1.5 hafta

UI/UX Designer

• [*]Adobe XD - Bende kullanıyorum
    [*]Sketch
    [*]Figma
    [*]InVision
    [*]MarvelApp
    [*]Proto.io

İşin tanımı:
Web, Mobil, Desktop veya TV gibi platformlar için bu programlar ile sadece çizim yaparak arayüz tasarımı yapıp satmak.
İş imkanları; UI/UX Designer. HTML/CSS'e dökebiliyorsanız Web Designer.

Satabileceğimiz siteler:

• [*]UI8
    [*]Dribbble
    [*]Behance
    [*]CreativeMarket

İş ile ilgili örnek tasarımlar (BENİM TASARLADIĞIM PROJELER):

OrEQVP.jpg

anXkLB.jpg

P7QX07.jpg

Proje fiyatı ortalama Net bir fiyat veremiyeceğim projeye göre değişir

Yapım süresi ortalama 25 dakika - 1 saat

Bunlara benzer onlarca online ortamda kısa sürelerde yüksek paralar kazandıracak işler mevcut bırakın şu kuruş saymayı falan filan da daha geniş çaplı düşünün ileri yönelik size en azından bilgi katacak CV'nize bunu biliyorum diye ekleyebileceğeniz bir şeyler katmaya uğraşın.

Umarım size düşünmek için bir şeyler kazandırmışımdır.

Programlar ile ilgili video gelirse güzel olur

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Teşekkürler hocam ama düşünüyorum bende yapabilirmiyim diye bunları :D

İsteyen her şeyi yapar dostum asıl mesele istemek 3 4 aylık bir çalışmayla CV'ne ekleyebileceğin türden işler ve getirisi olan işler yarın öğlen konuya bakarsın kursları link link ekleyeceğim ücretli en iyilerini :)

xLare

Yeni üye
1 Tem 2019
23
0
Cehennem
Bu modelleri öğrenen herkes yapabilir ama kolay kolay render alamaz. O ayrıntıyı atlamamak lazım. Güçlü bir bilgisayar lazım...

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
Bu iki işten en çok 3d modelleme öğrenmeniz gerekmektetir çünkü geleceğin ve şuanın en çok değerlenecek ve değerli işidir.

SweetyTR

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
301
6
-
Kodlama niye yazmadınız hocam onun geliri yokmu sadece merak ediyorum Python olsun Java C# falan bunlardan kazamazmıyız birşeyler

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Kodlama niye yazmadınız hocam onun geliri yokmu sadece merak ediyorum Python olsun Java C# falan bunlardan kazamazmıyız birşeyler

Foruma üye olup da kodlamanın para getirmeyeceğini düşünen bi zahmet doktora gitsin. Ek olarak C# demode bir dil ne kadar 3 yıllık component yazacak kadar bilgim olsa da demode gelecek Javascript in frameworklerinde garanti iş istiyorsan React Native öğrenmelisin hem alt yapı hem design olarak Javaya tekme tokat dalar ekstradan cross tabanlı dil hem ios hem androidde çalıştırabiliyorsun kodunu

BatHero

Üye
26 Mar 2018
236
1
Space
Sen işi tamamladıktan sonra projeyi direk gönderip paranı mı alıyorsun yani seni dolandırabilme imkanları var mı o nasıl oluyor ?

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Sen işi tamamladıktan sonra projeyi direk gönderip paranı mı alıyorsun yani seni dolandırabilme imkanları var mı o nasıl oluyor ?

Bu iş üzerinden dolandırmak çok zor hele ki UI/UX designerlık yapıyorsan çok zor adama wireframe falan sunuyorsun önceden işi beğenmeyip almama gibi lüksleri de yok dolandırılma imkanın da yok tek dava da kara bela gibi çökersin başlarına

BUMERANG65

Yeni üye
19 Ağu 2017
24
0
Beyler ben bu piyasanın içindeyim çok guzel para vardı krizden önce karakter ve mobilya tasrımını bilmiyorum tabi nasıldır. ama biz binaların iç dış tasarımını renderlarını yaparken çok guzel paralar kazandık krizden önce ama suan 5-10 lira muhtacız inşallah piyasa duzelir

yukarda gördüğün renderları 1000 lira yapanda var 20.000 yapanda var tamamen senin seviyene bağlı alacağın render kalitesine bağlı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Beyler ben bu piyasanın içindeyim çok guzel para vardı krizden önce karakter ve mobilya tasrımını bilmiyorum tabi nasıldır. ama biz binaların iç dış tasarımını renderlarını yaparken çok guzel paralar kazandık krizden önce ama suan 5-10 lira muhtacız inşallah piyasa duzelir

yukarda gördüğün renderları 1000 lira yapanda var 20.000 yapanda var tamamen senin seviyene bağlı alacağın render kalitesine bağlı

İyi iş sistemi kurmak gerekir süreklilik mecburdur ve evet dediğiniz gibi 1 haftalık işden bin de kazanbilirsiniz 30 bin de kazanabilirsiniz ne kadar kendinizi geliştirdiğinize ve render kalitesine bağlı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.