oturdugun yerden para kazanma

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
günde 10 saat aktif oldugum bile oluyor nasıl para kazanırım bu işlere daha önce girdim fakat unuttum suan değişmiş eski siteler yok kesin ödeme kanıtlı varmı ?

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Valla şu sitelerden para kazanma olayı yalan ben defalarca denedim güzel bir sonuş vermiyor.
Madem günde 10 saat aktifsin kendini bir alanda geliştir.
Yazılım öğren mesela.Eğer biliyorsan bunları değerlendir.
Ne programı yapıp para kazanbilirim diye kendine sor.
Sadece program yapıp satmak değil bu arada,oyun botu yaparsın level kasar otomatik satarsın ondan sonra hesapları.

Eğer ben yazılım sevmiyorum öğrenmek istemiyorum dersen ,
Oyun oynuyorsundur mutlaka en çok hesap satılan oyunları araştır onlarda geliştir kendini.

Ehh kaç yaşıma geldim ne oyunu dersen eğer editor olabilirsin.
Editor derken youtuberların videolarını editleyen editorlerden bahsediyorum.
Gidip vegas pro öğrenirsin birkaç haftanı verip iyi bir editor olabilirsin.
Çok kazanamassın.
Sonra Photoshop öğrenebilrisin.
İnternette grafik le ilgili şeyler satın alanlar çok mesela wallpaper yada pp yaparsın.
Yada youtuberlara Thumbnail yaparsın.

Aslında senin yaratıcılığına bağlı.
Bir sorum olcaktı sana.
Gerçekten çokmu istiyorsun para kazanmak?
Eğer istiyorsan azimli davrancan ehhh bu iş çöp yada ben bunu beceremiyom demiceksin.

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Valla şu sitelerden para kazanma olayı yalan ben defalarca denedim güzel bir sonuş vermiyor.
Madem günde 10 saat aktifsin kendini bir alanda geliştir.
Yazılım öğren mesela.Eğer biliyorsan bunları değerlendir.
Ne programı yapıp para kazanbilirim diye kendine sor.
Sadece program yapıp satmak değil bu arada,oyun botu yaparsın level kasar otomatik satarsın ondan sonra hesapları.

Eğer ben yazılım sevmiyorum öğrenmek istemiyorum dersen ,
Oyun oynuyorsundur mutlaka en çok hesap satılan oyunları araştır onlarda geliştir kendini.

Ehh kaç yaşıma geldim ne oyunu dersen eğer editor olabilirsin.
Editor derken youtuberların videolarını editleyen editorlerden bahsediyorum.
Gidip vegas pro öğrenirsin birkaç haftanı verip iyi bir editor olabilirsin.
Çok kazanamassın.
Sonra Photoshop öğrenebilrisin.
İnternette grafik le ilgili şeyler satın alanlar çok mesela wallpaper yada pp yaparsın.
Yada youtuberlara Thumbnail yaparsın.

Aslında senin yaratıcılığına bağlı.
Bir sorum olcaktı sana.
Gerçekten çokmu istiyorsun para kazanmak?
Eğer istiyorsan azimli davrancan ehhh bu iş çöp yada ben bunu beceremiyom demiceksin.

Editörlük bilgim var 4 senelik iyide yaparım fakat nereden bulacagım ? şahıs

Xomer12

Yeni üye
1 Haz 2019
50
2
ınstagram hesap çalıp satabilirsin iyi para var 1000 takipçi 100-60 tl arası böyle hesapları çalabilirsim isim soyisimden sorgularsın tel öğrenirsin uygulama freezone isim soyisim sorgula numara çıksın çıkan numara bir yerde dursun şifremi unutun çalcağın hesap yaz orda sonda numara çıkar eğer kaydetiyse böyle takipçi fazla olan hesaplar ilaki kaydetmiştir numaranın sonu ile eşleşiyorsa smsgang sms gönder link gönder fake script falan herşeyi vpn ile yap çok iyi saklanman lazım telofon numaranı kaydetme ınstagram mail bölümüne başka bir mail yaz ör emre1990
yaz ona gidicek zaten bu mail kaydeti diye
veya kafadan salla daha iyi olur mail kaydet iyi para var kendine güveniyorsan yap

Quality38

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,219
2
devrim62mka hocam sizin işleri de iyicek oyuncak etmişler. Çok kolay sanıyorlar sanırım grafikerliği. Bende uzun zamandır grafik tasarımla uğraştığımdan iyi kötü bişeyler yapabiliyorum (logo tasarımı hala yapamam) Adamın biri dekupe için tanesine 15 krş teklif etmişti :D dedim ki neyse anladın işte...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.