Overclock İle İlgili Faydalı Program Ve Araçlar

driver321

Yeni üye
7 Tem 2006
9
0
Programları kullanmadan önce ARSENİK arkadaşımızın hazırlamış olduğu "OVERCLOCK NASIL YAPILIR? Yazısını okumanızı öneriyorum.

Ekran Kartı Test Programları

3DMark®2001 SE
3DMark®03
3DMark®05
3DMark®06
AquaMark 3

Genel Sistem Test Programları

PCMark®2002
PCMark®04
PCMark®05

Sistem Hakkında Bilgi ve Test Programları

SiSoft Sandra 2007
PC Wizard 2006.1.69
Everest
SysTool

Ram Test Programları

Stress Prime 2004
RightMark Memory Analyzer
MemTest86
Hexus Pifast

İşlemci Hakkında Bilgi ve Test Programları

CPU-Z
ClockGen
Stress Prime 2004
Super PI Mod v1.5
RightMark CPU Clock Utility

Harddisk Hakkında Bilgi ve Test Programları

HDD Life
HD Tune
HD Tach 3

EkranKartı Overclock Programları

ATITool
ATI Tray Tool
RivaTuner
PowerStrip 3.7
CoolBits

Bios Güncelleme Programları

ATIFlash
NVFlash
NVIDIA BIOS Editor (NiBiTor)
Winflash

Sıcaklık Programları

SpeedFan
Hardware Monitör
Hardware Sensors Monitor

HADİ KOLAY GELSİN (YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ... );)

Son düzenleme:

muhiddin

Yeni üye
10 Ara 2006
5
0
selam benim ekram kartımda wdm capture diye bir sürücü var bunu yükleyemiyorum bu yüklenmeyince de oyunlar yüklenmiyor bunu ocerlock ile yapabilirmiyim bana bi anlatırmısınız teşekkürler bunu ancak siz çözersiniz bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.